Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2169 Wątki)

Mężczyzna w ciąży

Data utworzenia : 2013-01-16 11:18 | Ostatni komentarz 2018-12-26 08:05

Redakcja LOVI

9853 Odsłony
57 Komentarze

Z perspektywy mężczyzny ciąża to prosta rzecz. Błąd. Ciąża to dziewięć miesięcy wyzwań, na które większość facetów nie jest przygotowana. Jak więc sprawić, by w oczach ukochanej stać się mężczyzną jeszcze bardziej idealnym? Oto krótka instrukcja obsługi kobiety w ciąży. [Zapraszamy do lektury podobnego tematycznie wątku: Syndrom Kudawy - http://lovi.pl/pl/forum/1/2049/1 Redakcja LOVI]

2018-12-26 08:05

Mama mój jak byłam w ciąży z Filipem puszczał non stop aż do znudzenia jedną piosenkę Popka a że młody pierwszy miesiąc z racji laktacji dawał popalic to uwierz tylko to go uspokajało do tego stopnia że najpierw sobie gaworzyl a za chwilę zamykał oczka i usypiał . A co do męża to mój chyba nie miał jakiś objawów mojej ciąży , przynajmniej nie pamiętam .

2018-12-26 07:41

Mój mąż wpadł na "genialny pomysł". Ogolnie to pod koniec ciąży mozna dziecku puszczac jakaś muzyke zeby po porodzie dobrze sobie kojarzył i sie uspokajał. I wiecie co moj mąż wybrał? Hymn ligi mistrzów xD W sumie to jest ladne bo sa dzwieki skrzypiec ktore bsrdzo lubie. Mąż ma nadzieję, ze jak będzie lecial mecz lub gral w fife gdzie na początku jest puszczany ten hymn to maly bedzie sie uspokajał.... Padłam ze śmiechu : D A tak serio to zauwazylam, ze synek przy muzyce sie uspokaja w brzuszku (maz jeszcze o tym nie wie xD )

2018-12-25 17:55

Mój mąż jakoś znosi te moje humory.woli mi schodzić z drogi niż denerwować mnie i małą. Dba o nas jak nikt.bardzo przeżywa ciążę razem że mną.obiecał że nawet będzie przy porodzie. A jak mała kopie to kładzie rękę na brzuch i się wzrusza że go kopie i się rusza. :)

2018-12-21 10:28

U nas mąż miał też nudnosci wymioty i nie wiedział o co chodzi później okazało się że w ciąży jestem j te z wymiotowalam myśleliśmy na początku że jakaś jelitowka cxy cos a to ciąża i miał te z zachcianki latał i szukał

2018-12-21 07:35

No to faktycznie miał z czego się cieszyć jak już zobaczył, że udało się zajść w ciążę i będzie tatusiem :)

2018-12-21 07:27

Ja juz gdzies pisalam, ze mój mąż jak sie dowiedzial, ze jestem w ciazy to przez caly tydzien wymiotował rano. Mi na szczęście nic niw bylo :D Ogolnie to od samego początku się cieszy z ciazy bo kilka miesięcy sie staralismy o dziecko :)

2018-12-20 14:42

i właśnia ta "telepatia" w związku mnie zadziwia... Dwoje ludzi osobnych i potrafią wyczuć niebezpieczeństwo, czy tak jak piszesz poród i odczuwać wspólnie ból... Ja np mam z mężem tak, ze on wieczorkiem pije, a ja rano mam kaca :(

Konto usunięte

2018-12-19 23:21

Mój tata gdy mama kazała na porodowce i rodziła a on spał w domu w nieświadomości to został wyrwany ze snu przez okropne boleści brzucha :) opowiada do dziś nk telepatycznie rodził razem z mamą