Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rodzice (587 Wątki)

W zdrowych rodzicach zdrowy duch! Z maluchem na rowerze

Data utworzenia : 2013-04-09 15:59 | Ostatni komentarz 2019-03-20 00:00

Redakcja LOVI

11748 Odsłony
86 Komentarze

To prawda, że narodziny dziecka zmieniają całe życie rodziców. Z kilku rzeczy faktycznie trzeba zrezygnować, ale na pewno nie z uprawiania sportu! Zapaleni piłkarze i siatkarze będą wprawdzie musieli kilka lat poczekać, aż zagrają ze swoim dzieckiem, ale ile frajdy można mieć chociażby ze wspólnej jazdy na rowerze.

2019-03-20 00:00

Te rowerki biegowe są fantastyczne! Nie mogę się napatrzeć na to jak dzieciaki na tym zasuwają :D Co do wycieczek rowerowych z dzieckiem to my od tamtego roku jeździmy do Istebnej, gdzie wypożyczamy cały sprzęt w tym fotelik dla córki i jeździmy po górach :) Małej bardzo się podoba a my też mamy frajdę. Na dodatek to bardzo praktyczna sprawa bo nie musimy taszczyć całego sprzętu ze sobą tylko wypożyczamy wszystko na miejscu. Jeśli któraś z was lubi taką rozrywkę, to polecam przeczytać https://maxmag.pl/wypozyczalnia-rowerow-gorskich-w-gorach-jakie-ceny-czy-warto/ tam znajdziecie wiele wskazówek w tym temacie :)

2017-12-13 11:53

My na przyszłe lato myślę kupimy już rowerek biegowy. Bardzo podobają mi się te rowerki, a jak czasami widzę, jak dzieciaki na nich zasuwają to rewelacja. No i bardzo zdrowy jest taki rowerek, uczy właśnie równowagi. Moim zdaniem super pomysł na prezent, myślę że w większości przypadków będzie to prezent naprawdę trafiony. My koniecznie postawimy na drewniany, bo kocham drewniane zabawki.

2017-12-03 13:47

Myślę że najlepiej najpierw popytać znajomych. Później jak się sprawdzi można szukać używanego ale tutaj już bym szukała na Olx albo w jakiejś grupie sprzedażowej w Twoim mieście żeby móc obejrzeć i ocenić jaki jest na prawdę stan fotelika.

2017-12-01 19:50

Co racja, to racja. Zawsze można kupić, a gdy się nie sprawdzi to odsprzedać fotelik. U nas jeszcze za wcześnie na rowerek biegowy. Ale słyszałam już wiele pozytywnych opinii na tematy tych rowerków i pewnie , gdy przyjdzie właściwa pora też kupimy. Jak na razie synek dostał konika, na którym siedzi i odpycha się nóżkami. Radość ma z tego ogromną :)

2017-12-01 12:59

No to już ładnie. Ale w sumie dzieci mają duuuuzo energii, nie wiem skąd i potrafią biegać i szaleć cały dzień. Mój będzie miał roczek w maju więc mam nadzieję że na wakacje uda się kupić coś i trochę pojeździć cała rodzina.

2017-12-01 12:34

Oj taki już 3 latek to potrafi przejechać. Mój w te wakacje potrafił dojechać 3 km do parku, później lody, odpoczynek, zabawa i czasami też potrafił taką samą drogę wrócić.

2017-12-01 10:45

Szkoda trochę bo z małym na rowerku biegowym to dalekiej wycieczki się nie zrobi. Ale chociaż uczy się równowagę trzymać. W sumie za używany zapłaci się taniej a w razie jak się nie spodoba też można odsprzedać komuś.

2017-11-30 22:12

Też bym się po pytała znajomych czy nie mają fotelika żeby przetestować, ale to też trzeba by było kilka jazd próbnych zrobić i zobaczyć jak się dziecko zachowuje. A co do używanego, to zależy jak często będziesz chciała go używać i w jakim stanie będzie ten używany. Nasz jest niby używany, ale nic nie zniszczony, bo rzadko z niego korzystaliśmy. Jak młody załapał jak się jeździ na rowerku biegowym to już w ogóle nie chciał siadać na fotelik.