Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pielęgnacja (274 Wątki)

Pieluszki jedno czy wielorazowe ?

Data utworzenia : 2013-01-17 11:51 | Ostatni komentarz 2024-05-10 12:38

Guasia

72714 Odsłony
941 Komentarze

Dziewczyny jakich pieluszek używacie dla swoich maluchów ? Wolicie pieluszki jednorazowe czy tak modne ostatnio wielorazowe ? Jakie macie doświadczenia zwiazane z pieluszkami ?

2014-06-03 12:26

Ja na Allegro już widziałam pieluszki kieszonki za 20 zł + 1 wkład z mikrofibry. Maxymalnie za 31 zł kieszonka + wkład z bamsusa. Jeżeli się dobrze poszuka to można trafić na fajną oferte. Ja wczoraj kupiłam 11kieszonek + 3 otulacze za 300 zł. Akurat trafiłam na procmocję w krakowskim sklepie :)

2014-06-03 10:12

U nas jednorazowe bo bysmy nie nadazyly z praniem moze jak bedzie starsza to jednorazowe zeby na nocniczek szybciej sie nauczyla siadac ;))

2014-06-03 09:36

Monia u nas sprawdziły się przy odpieluszkowaniu zwykłe najtańsze pieluszki, niewygodne i mało chłonne sprawiły ze mała szybciej wołać zaczęła na nocnik, latek w upały wychodziłyśmy bez pieluszki za to zawsze miałam zapas ubranek na zmianę,

2014-06-03 09:24

mamuska masz racje , ja na lato zamierzam kupic kilka pieluszek wielorazowych bo chcielibysmy aby po lecie synek robił na nocniczek :)

2014-06-03 08:46

Co do badań, to faktycznie jeszcze nie ma jednoznacznych wyników jednak nie od dziś wiadomo, że wysoka temperatura i przegrzewanie jąderek bardzo szkodzi mężczyznom. Ja korzystałam z wielorazówek przy synku i mam zamiar korzystać z nich przy bliźniakach. Mam część tych pieluszek po synku, jeszcze się nadają do dalszego użytkowania. Koszt to też nie aż taka tragedia jak się porówna koszt pieluch jednorazowych przez cały okres pieluchowania. Najtańsze kieszonki kosztują ok 30 zł. dodatkowe wkłady dziewczyny robią same z froty, no i można poprosić o takie pieluch w ramach prezentu na powitanie malucha zamiast paczki pampersów jedną pieluszkę wielorazową.

2014-06-02 20:16

Badania są przeprowadzana na grupie mężczyzn, którzy teraz są w okresie prokreacji :D Nie ma jeszcze konkretnych wyników. Badania nadal trwają.

2014-06-02 15:19

pierwsze słysze ...ale chetnie posłucham cos na temat tych jednorazowych

2014-06-02 14:34

Drogie mamy, chciałabym się dowiedzieć, czy badano już przypadki niepłodności chłopców po korzystaniu z pieluszek jednorazowych, czy to tylko takie pogłoski?