Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pielęgnacja (274 Wątki)

Pytania do mam chlopcow

Data utworzenia : 2018-11-01 20:28 | Ostatni komentarz 2023-03-21 13:54

Anetulka

5902 Odsłony
102 Komentarze

Witam , Mam dla was takie krótkie pytanko:) Wiem że juz było dużo wątków na ten temat stulejki, już mało kogo to ciekawi, ale zapytam, Jak myslicie czy stulejka była dawniej? czy to byl taki problem jak dziś? czy któraś z was pytała o tym u swojej mamy? dodam ze mam brata i moja mama nigdy mu tam nic nie robila i nie miała na ten temat pojęcia.

2018-11-20 18:47

w "Księdze Dziecka" Sears'ów jest lakoniczna informacja, żeby skóry napletka nie odciągać, jeśli dziecko nie jest obrzezane (jest za to dużo, co robić z raną po obrzezaniu... szkoda). Moja mama odciągała skórkę w kąpieli, bo był problem z tym u brata. Nie każde dziecko będzie tego wymagać. Nacięcie nie było konieczne bo mu to z czasem zeszło. U niektórych dzieci trzeba nacinać bo nie mogą się wysikać nawet. Widocznie, jak nie ma problemów z robieniem siku i wygląda wszystko normalnie i lekarz nie każe tego robić to nie trzeba odciągać... Spodziewam się chłopca i też zastanawiam się, jak to będzie ;)

2018-11-07 21:27

Dla mnie to bardzo ciekawie, jak to wszystko było u naszych rodziców, czy wszystko tak było jak mówiła mama? czy ktoras z was o tym pytala?

2018-11-04 15:08

Mam 2 synów, lekarze i położne od początku kazali ściągać skórkę. Niestety 3latek ma z tym często problemy, już raz groziło mu zakleję, na szczęście maść na sterydach pomogła

2018-11-02 10:36

Ja swojemu ściągam skórkę od urodzenia. Tak mi położna kazała. Ale czytając inne wątki dużo mam nic nie robi bo lekarz nie kazal

2018-11-02 01:05

Moja mama zawsze była jakiegos innego mnienia, i zawsze smiechem mowila ze to wszysto ma byc jak chłopak dojrzeje, mam na mysl wzwod, ściągnięcia napletka

2018-11-01 21:08

Także jestem mama Chłopca ma 6 miesięcy, nikt z lekarzy ani położnych nic nawet nie wspominali, mama nie robiła nic przy bratu. Także chętnie się dowiem czy coś trzeba robić czy nie :(