Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Dieta (633 Wątki)

Nowy schemat żywienia niemowląt 2014

Data utworzenia : 2014-08-01 12:37 | Ostatni komentarz 2017-01-19 20:28

Redakcja LOVI

18397 Odsłony
112 Komentarze

Mamy ważną informację dla świeżo upieczonych rodziców: eksperci do spraw żywienia w maju uaktualnili schemat żywienia niemowląt. Jest on zgodny z najnowszymi światowymi wytycznymi, bardziej przyjazny dla rodzica, a także nastawiony na indywidualne potrzeby dziecka.

2014-08-07 21:04

Nawet nie wiedziałam Beata, że bd ma kaszki. Dzięki za uświadomienie.

2014-08-07 20:57

Mojemu kaszki z bobovity za bardzo nie smakują. Woli Nestle lub Babydream.

2014-08-07 20:19

Mój je teraz kaszkę z nestle z biszkoptami ;) one (nestle) mają bardziej grudkowatą strukturę niż bobovita (te są znów gładkie jak kremik...)

2014-08-07 19:45

Ja też próbowałam dać obiadek z ryżem ten z bobovity i nie chciał....ale powybierałam ryż i reszte jako taka zjadł. Z kolei kaszki to on tylko je z bobovity taką "sniadanko" i ona ma trochę ziarenek i to jakoś zje, to już nie wiem....a innych kaszek jeść nie chce, a owocowych to już w ogóle. A chrupek nadal nie chce:-(

2014-08-07 17:23

Ewelina a nie mogłaś sama domiksować tego ryżu na papkę zamiast wyrzucać?

2014-08-07 15:34

ja mojemu szkrabowi tez już chrupki podaje od dwóch dni. Oprócz tego kaszkę glutenową z pół łyżeczki do owocka np. jabłuszka. Kasiu mój też jak ma grudki czy coś to zaraz odruch wymiotny. Ostatnio Mój kupił mu obiadek z ryżem no i dałam cały psu....nie chciał tego jeść bo się cały czas dławił. Może tez nasze chłopaki muszą się jeszcze trochę poduczyć ;)

2014-08-02 21:58

Kasik te co ja kupuje to są podobno ręcznie robione z firmy SAN i nie sa słodkie. Fajne są też biszkopty produkowane dla Intermarche mają klasyczny kształt i są bardzo mięciutkie. Może spróbuj na początek dać troszeczkę na łyżeczce tego jedzonka z grudkami.

2014-08-02 21:20

A ja dziś dałam Frankowi chrupka i.....nie wiedział co ma z tym zrobić....lizał sobie tylko:-) Dałam mu też obiadek innej konsystencji, nie był tak mocno zmiksowany, no i też był ten odruch wymiotny, a grudek jakiś w tym obiadku nie było....nie wiem już, może ja mu za dużo podaje i nie nadąża przełykać?