Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Dieta (633 Wątki)

Nowy schemat żywienia niemowląt 2014

Data utworzenia : 2014-08-01 12:37 | Ostatni komentarz 2017-01-19 20:28

Redakcja LOVI

18318 Odsłony
112 Komentarze

Mamy ważną informację dla świeżo upieczonych rodziców: eksperci do spraw żywienia w maju uaktualnili schemat żywienia niemowląt. Jest on zgodny z najnowszymi światowymi wytycznymi, bardziej przyjazny dla rodzica, a także nastawiony na indywidualne potrzeby dziecka.

2014-08-01 14:57

j też nie wiedziałam że można całe jajo myślałam że tylko żółtko .... super:) i ja podaję zawsze do zupki :)

2014-08-01 14:56

Jest już wątek o nowym schemacie i myślę, że Redakcja może go tu podczepic..; ) Co do jajka- ja od początku podaje Kassiemu całe jajko - gotuje na miękko i podaje łyżeczką. Podaje na miękko, bo zawsze jajek jestem pewna..; ))

2014-08-01 14:50

Tak chyba zrobie, z tą kaszką mu podam. Chodzi chyba o całe jajko:-) bynjmniej ja cale wrzuce, zresztą mój i tak calego obiadku nie zje od razu tylko połowe:-)

2014-08-01 14:43

Kasik ja ostatnio miksowałam właśnie ugotowane na twrdo i dodałam do kaszki, ale to zupki też jak najbardziej się nadaje. Lepiej z czymś mieszać, bo samo jajko dla dziecka chyba nie jest najlepsze w smaku... My podajemy już jajko, ze względu na niską hemoglobinę. Mam tylko wątpliwości co do ilości, bo w artykule jest mowa o podawaniu jajka 3-4 razy w tygodniu, a podawać całe jajko czy połówkę?

2014-08-01 14:26

Super artykuł. Dobrze, że rozwiały się wątpliwości co do podawania mleka krowiego. Jednak dopiero dwulatek może go dostać jako osobny posiłek. Kasik mój tak jaka osobno w całości nie zje. Robię mu często jajecznicę na parze i w takiej postaci jako bardzo mu smakuje.

2014-08-01 13:16

Dziewczyny, a to jajko to na twardo ugotować i zmiksować? samo podajecie czy wrzucacie do jakiejś zupki?

2014-08-01 12:45

Jestem już po lekturze i zapisałam sobie plan żywienia na pulpicie bo przyda mi się za jakiś czas a wole mieć do niego szybki dostęp. Dobrze, że wszystko jest jasno i rzeczowo napisane!

2014-08-01 12:39

Artykuł bardzo.rzeczowy:-) Powiem szczerze, że nie wiedziałam o tym, że można już całe jajko podawać dzieckku, a nie jak do tej pory tylko żółtko. Jeszcze nie.podawałam jajka Frankowi,ale wiem już, że najwyższa pora by to zrobić.