Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Małe dziecko (439 Wątki)

Dziecko na smyczy

Data utworzenia : 2014-06-14 13:18 | Ostatni komentarz 2023-07-02 18:36

Sylwia.Dudzik

7775 Odsłony
140 Komentarze

Mam brata w Irlandii przyjechał kiedyś do nas i pokazał mi zdjęcie małego dziecka na smyczy dla mnie to chore a wy co o tym sądzicie ?

2021-08-16 19:53

Dla mnie spoko rozwiązanie jak masz dziecko co ucieka u. Więcej dzieci na raz do upilnowania. Dla mnie nazywanie tego smyczą trochę uwłacza dziecku da nie to taka uprząż. :)

2021-08-16 14:53

Ja gdzieś w internrcie widziałam zdjęcie, a na żywo nie zdarzyło mi się 

2021-08-16 07:43 | Post edytowany:2021-08-16 07:44

Ja nie stosowalam i nie widziałam aby ktoś to stosował;) ale qiem o czym piszecie pewnie śmiesznie to wygląda, ale myslac o rodzicach którzy mieszKaja w centrum miasta gdzie jest dość duży ruch na ulicach to bym się mocno zastanowiła zwłaszcza jeśli dziecko ma harakterek;) bo czesto bywa ze dzieci wybiegają na ulicę;(

2021-08-15 20:24

Często jest tak że jak dziecko za rękę nie chce to innego sposobu np ta smycz też nie zaakceptuje. Będą płacze, bunty histerie

2021-08-15 20:16

Ja sama nie używałam chociaż gdybym miała mniejsza różnice wieku między dziećmi i dzieci z takim temperamentem jak mam to nie wyobrażam sobie inaczej . Mój syn jeszcze mając 3 lata nie słuchał się w ogóle i za rękę chodzić nie chciał ale miałam go jednego wiec jakoś dawałam radę chociaż przyznam ze spacery były stresem . Mając drugie dziecko w wózku nie wyobrażam sobie . Z młodsza teraz tez jest problem bo w wózku niw chce a wypuszczona biegnie przed siebie wiec ciezko zadbać o bezpieczeństwo 

2021-08-15 14:39

Weronisia ja nic przeciwko nie mam jak ktoś z tego korzystam jednak sama nie chciałabym używać tego. Dużo sie na krzyczałam, szantaże też były ale chociaż nie ucieka. 

Trzeba pamiętać że jak dziecko chodzi i ucieka to później jak takie nauczyć jeździć hulajnoga albo rowerem skoro będzie też uciekać. Ja swoją nauczyłam że może biegać ale jak przejscie jest to ma się zatrzymać i poczekać na mnie. Za rękę przechodzimy. Gdzie może to biega a gdzie pozwalam to za rękę idzie albo koło mnie jedzie na hulajnodze teraz.

2021-08-15 07:55

Kochane odświeżam temat.ostatnio w internecie aż huczy o tym że dzieci mają szelki czy smycz z plecakiem.Ja osobiście nie widzę w tym nic niestosownego ba patrząc na wypadki z udziałem dzieci skłonna jestem stwierdzić że to taki musthave dla żywych i rozbieganych maluszków.A Wy kochane co o tym sądzicie.

2015-03-26 20:35

Osobiście szelek nie posiadam i raczej już posiadać nie będę. Czasami widziałam np. w centrach handlowych rodziców z dziećmi które miały takie szelki. Fakt może to wyglądać na pierwszy rzut oka dziwnie, ale przecież są one dla bezpieczeństwa malca. Ogólnie takie szelki mają służyć, pomagać dziecku w nauce chodzenia, stawiania pierwszych kroków. Mają za zadanie chronić dziecko przed upadkami. Nazwa szelki to chyba odpowiednia nazwa, bo ze słowem smycz to tylko można spotkać się potocznie.