Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Noworodek i niemowlę (1086 Wątki)

Imiona dzieci 2015

Data utworzenia : 2015-04-03 15:30 | Ostatni komentarz 2016-11-07 10:56

katarzyna.bezak

18337 Odsłony
317 Komentarze

Jakie w tym roku są popularne imiona nadawane dzieciom? Jak dałyście na imię swoim pociechom? Popularne, nowoczesne, czy tradycyjne?

2015-07-01 07:43

Wybór imienia nie jest łatwy, nam podoba się Aurora chociaż zastanawiamy się czy jeszcze nie zmienimy, może się pojawić problem gdyby okazało się że córeczka będzie miała problem z wymową "r". Od niektórych członków rodziny usłyszeliśmy że "jak można tak dać takie imię córce przecież Aurora to był ruski krążownik" - jakoś nie przyszło nam to do głowy.... Lea i Mia też nam się podoba ale dla pozostałej rodziny może okazać się równie "egzotyczne" co Aurora :D

2015-06-30 16:33

U mnie gdyby urodził się chłopiec byłoby dziwnie nazwać chłopca po dziadku Włodzimierz :) , na razie nie będzie to imię zbyt popularne. A jakby na drugie Józef, to mój mąż wstawiłby mi walizki za drzwi i kazał jechać za wschodnią granicę :). Na szczęście jest dziewczynka.

2015-06-30 16:09

Swego czasu faktycznie był szał na Julki i Amelki trochę to ucichlo tak mi się wydaje :-) my z mężem zgodnie wybraliśmy Amelia choć powiem szczerze bardzo mi sie podobają powroty do imion babć czy prababc :-))))

2015-06-30 14:34

Z imieniem pierwszego dziecka nie mieliśmy problemu-Julian-po pradziadku. Natomiast z drugim synem był duży problem. Dwa tygodnie przed porodem wahaliśmy się pomiędzy Kubusiem i Wojtusiem. Pomógł nam starszy syn i został Wojtuś! Łatwo się wybiera imiona jak się nie jest w ciąży

2015-06-30 13:37

Ja nie kiwałam się modą na imiona. Wybralismy Szymon i widze, ze teraz bardzo dużo jest Szymonów, ale jak wybieraliśmy to nie znaliśmy żadnego chłopczyka o tym imieniu. Nawet nie patrzyłam w rankingi jakie imię jest najpopularniejsze. Mężowi bardzo się spodobało.

2015-06-30 12:01

Nigdy nie kierowałam się panującą modą na imiona, starszy to Mikołaj, a młodszy Bartosz i za każdym razem do samego porodu nie mogliśmy dojść do porozumienia, bo ja chciałam Nikodema, Tymona, albo Alana, ale wygrał, że tak powiem mąż za obopólną zgodą. Teraz będzie Kornelia i Kaja, chociaż ja walczę o Karinę :-)

2015-06-30 11:50

Mi się wydaje że teraz najbardziej popularne imię to Liliana,Julka,Maja,Zosia a od chłopców Kuba,Szymon,Staś ale to kwestia wyboru rodziców niech się kierują swoimi od czuciami Moja mała to Michalinka, bo uwielbiam film Tylko mnie kochaj gdzie gra właśnie tam taki sympatyczny bąbel o tym imieniu ;p ale jak mój mąż usłyszał te imię to był zachwycony bo stwierdził że nazwisko może nie przejść dalej to chociaż przejdzie imię bo On jest Michał :P no i mała na razie strasznie do męża podobna

2015-06-30 09:22

Ja mam Julkę (2010)-był wtedy szał na Julie,ale to imie podobało mi się jak jeszcze nie miałam rodziny i chodziłam do szkoły.A syn Kubuś (2014) i tak samo jak w przypadku córki. Od dawna te imiona mi się podobały.