Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Noworodek i niemowlę (1086 Wątki)

Imiona dzieci 2015

Data utworzenia : 2015-04-03 15:30 | Ostatni komentarz 2016-11-07 10:56

katarzyna.bezak

18338 Odsłony
317 Komentarze

Jakie w tym roku są popularne imiona nadawane dzieciom? Jak dałyście na imię swoim pociechom? Popularne, nowoczesne, czy tradycyjne?

2015-04-06 23:58

Niektóre imiona nie są takie złe, u nas jest sąsiadka z chlopczykiem 4latka i Franio ma na imię ja szczerze nie zdecydowała bym się na takie imię dla dziecka ,a jak już to na pewno nie na pierwsze

2015-04-06 21:21

No z tym dawaniem imienia po dziadkach to ostatnio też się spotyka, stasie, jasie, antosie itd.... Mój syn ma na drugie imię po moim tacie (mój tata umarł, jak miałam 2 lata).

2015-04-06 11:17

Myślę że imię Julia zaczęło się od tego filmu bo zauważyłam że bardzo dużo dziewczynek wtedy tak nazywali. Najbardziej zdenerwowało mnie jak tesciowa chodziła i marudzila Oliver co to za imię ,raz jej powiedziałam że nadawanie dzieciom imion po dziadkach minęła. I nie zamierzam ulegać presji i dawać imienia które się nam nie podoba

2015-04-06 10:03

Modne też przez to się stają imiona, bo jak usłyszysz gdzieś imię i Ci się spodoba. No tak jak np. Julia- ładne imię więc rodzice dają dziecku tak na imię:)

2015-04-06 07:33

mnie się też bardzo podoba Diana <3

2015-04-05 19:06

Kurde jakaś masakra. Mi podoba się imię Bianka i Diana ale mężowi nie . kiedyś przeglądałam księgę imion ale żeby kierować się statystykami...

2015-04-05 09:53

Nie śledzę rankingów, one są tworzone na jakiejś podstawie, nie wzięły się z nikąd prawda? Dawniej były popularne Kasie, Basie i Asie a teraz jest boom na inne imiona.Każdy może powiedzieć, że dał takie a nie inne imię swojemu dziecku bo mu się akurat spodobało a drugi odpatrzył bo było inne i tak oto stało się popularne i często nadawane. Tak samo jest z ubraniami. Dawniej była moda na rurki, później dzwony i większość się temu trendowi podporządkowała. Oczywiście istnieją wyjątki, które mają swój styl i noszą całkowicie co innego tak jak z imionami - jakiś trend panuje ale są ludzie, którzy chcą inności i dadzą imię nietypowe jakim jest np. Zoya.

2015-04-05 09:21

Osobiście nie kierowałam się żadnymi statystykami i popularnością odnośnie imion. Dla swoich dzieci wybrałam te które mi i mężowi się podobały. Co do imion popularnych i często występujących o jakich piszesz to myślę, że wybierane są ze względu na to, że się wielu osobom podobają - tak po prostu. Więc po prostu je wybierają. Kiedyś też było dużo podobnych imion typu Ania, Agnieszka, Paweł według mnie to normalne, że tak jest. Nie wszyscy śledzą rankingi o wybierają z listy tych najpopularniejszych.