Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Noworodek i niemowlę (1084 Wątki)

Sesja z noworodkiem

Data utworzenia : 2014-01-12 22:07 | Ostatni komentarz 2019-09-23 11:47

konto usunięte

12446 Odsłony
149 Komentarze

Jest wątek o brzuszkowych sesjach, więc może pora na coś o sesji z noworodkiem (jako że takiego wątku nie widzę nigdzie). Co o tym sądzicie? Któraś z Was robiła maluszkowi taką profesjonalną sesję? Jak było? Jak spisał się maluch?

2019-09-23 11:47

Patrycja to prawda każde dziecko dla rodziców jest naj i wygląda najpiękniej . Też robię sama zdjęcia i wywołuje staram się na bieżąco. Super pamiątka na lata . 

 

Teraz zapisałam nas na sesję Bożonarodzeniowa i już się nie mogę doczekać super pamiątka będzie na pewno chce jeszcze na roczek i Wielkanoc.  Ja miałam mnóstwo pomysłów na sesję brzuszkowe ale niestety wyszło jak wyszło nad czym ubolewam bo pamiątka na całe życie . 

 

Pcheła super pomysł z sesją w domu będę miała pomyśleć przy kolejnej ciąży :) 

Konto usunięte

2019-09-20 07:56

Sesje noworodkową najlepiej zrobić do 14 dni po porodzie. Zazwyczaj na taką sesję u fotografa trzeba umawiać się jeszcze w ciąży. Ja miałam z córką robioną sesję noworodkową. Powiem Wam, żę super pamiątka, ale mega męczące wydarzenie. Sesja na szczęście była u Nas w domu, ale trwała prawie 3,5h. Młoda nie zawsze dawała się ułożyć i pokazywała swoje humory :) 

 

Teraz będę chciała zrobić sesję noworodkowo-lifestylową. Czyli też w domu, ale nie do końca pustą sesję ze standardowymi gadgetami, ale również z córką lub podczas karmienia. Lub gdy razem leżymy na łóżku. Czyli w takich neutralnych pozycjach. 

2019-09-19 22:47

Kontrolajakosci to przynajmniej Ci się nie nudzi :D ale fakt te zdjęcia z sesji są naprawdę piękne tylko czy dla każdego? Rodzice na pewno będą zachwyceni bo dla każdej z nas nasze dzieci są naj ale patrząc na to z drugiej strony każde zdjęcie jest przerobione i dopracowane przez fotografa w każdym calu a przecież takie maleństwo to słodycz sama w sobie czy więc potrzeba tych wszystkich przeróbek i filtrów... Sama nie wiem. Mam mnóstwo zdjęć synka które sama robię i systematycznie wywołuje bo lubię wziąć album do rąk i po wspominać i na każdym ze zdjęć wygląda dla mnie idealnie :D

2019-09-19 11:56

Jeszcze zależy jaki jest noworodek, bo moja to spała tylko w nocy lub tylko chwilę w dzień ale tylko przy mnie. Sama robiłam jej dużo zdj i jest przyzwyczajona do aparatu ale aby ją ułożyć tak jak jest na sesjach to było niemożliwe. A szkoda bo jak widzę te zdj u fotografów to jestem zachwycona. Teraz to już w ogóle nie ma opcji, taki żywioł ciężko namówić by choć kilka sekund była w jednym miejscu hah. 

2019-09-15 18:35

Myślałam o takiej sesji z brzuszkiem ale chyba brakło mi odwagi zresztą mój mąż nie chciał w takim czymś uczestniczyć i się nie zdecydowaliśmy :/ sesje noworodkowe tak jak wspomniała magicznypazur najlepiej zrobić ok. 14 dnia życia dziecka bo dziecko najwięcej czasu przesypia, można układać maluszka w różnych pozycjach i jest spokojne czuje się bezpiecznie bo pamięta jeszcze jak był w brzuszku mamy :) 

2019-09-14 09:50

Anna tak jak wspomniała Magicznypazur najlepiej zrobić sesje noworodkowa jak najszybciej w ciągu 2 tygodni. My nie robiliśmy bo byliśmy zmęczeni cała ciąża dziecko urodziło się przed świętami okres świąteczny później Sylwester i było za późno na sesję noworodkowa . Teraz chcemy zrobić sesje na roczek i świąteczna ,sesja ciążowa też mnie ominęła przez pobyty w szpitalu nad czym ubolewam bo nie mam za dużo zdjęć z brzuchem poza tymi w szpitalu 

2019-09-13 18:37

Anna jeśli chodzi o sesję noworodkową, to fotografowie podpowiadają, że najlepiej zrobić sesję, kiedy maluszek ma około 2 tygodni. Co do starszych dzieci, tych kilkumiesięcznych, to nie wiem, kiedy by było najlepiej zrobić zdjęcia... wszystko zależy od wielu czynników, czy maluszek najedzony, wyspany i czy po prostu ma humor, a z tym to już gorzej :)

2019-09-13 10:28

Macie jakieś świeże doświadcza z sesji dzieci? Kiedy najlepiej zrobić profesjonalną sesję?