Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Noworodek i niemowlę (1106 Wątki)

buciki

Data utworzenia : 2013-07-30 21:14 | Ostatni komentarz 2024-07-24 12:09

marzenier

5898 Odsłony
42 Komentarze

Kochane Mamy Pisze do Was bo może któraś miała podobny problem Otóż nasz Kornel ma prawie 11 miesięcy i powolutku zaczyna nowy etap czyli chodzenie Tzn na razie samodzielnie stoi no ale stąd juz chyba niedaleko do pierwszych kroczków Wszystko super ekstra tylko....no właśnie Buty.. Nasza zmora Nie ma metody,nie ma nawet cienia szansy żeby mu jakiekolwiek załozyć Mierzyłam mnóstwo modeli i dramat Problem polega na tym że jak mały tylko widzi mnie ze zbliżającym się bucikiem to tak podkula palce,wręcz zawija je do środka tworzy taka hmmm jakby piąstkę ze stopy i dziekuje..żaden bucik nie ma szans. Więc narazie to powiem szczerze olałam,nie będę wciskać mu butów na chama kupiliśmy takie skarpetki z podeszwa silikonową i po domu jak znalazł Martwię sie tylko co potem Przecież z tych skarpetkach po dworze to tak średnio Może któraś z Was miała podobnie Będę wdzięczna za wszelkie rady i sugestie :):)

2024-07-24 12:09

Z Befado zawsze mieliśmy kapcie do przedszkola. Nawet nie wiedziałam, że adidaski też z tej firmy są.

2024-07-23 22:36

Befado mówicie aż sobie zerkne bo jakieś adidaski na jesień trzeba będzie zakupić 

2024-07-23 20:13

Uwielbiam befado , kupuje tez skorzane w zarze

2024-07-23 09:08

Ja właśnie swoim dziewczyna kupuje buty firmy Befado ale też na aukcjach na allegro.

2024-07-22 23:32 | Post edytowany:2024-07-22 23:34

Kargaw  u mnie na placu targowym  jest taka budka,  i takie ceny ma tam babeczka jakiej firmy to teraz Ci nie powiem. 

Dobre buciki  są też na Befado 

Będę musiała polować na promki.

Czasem są właśnie w deichmanie buciki ostatnie pary -50%  i będę mała musiała zabrać za jakiś miesiąc na przymiarki 

 

2024-07-20 21:45

300zl to dużo za dużo ja kupiłam w Deichmann buciki z bobbi shoes. Zamówiłam 4 pary do domu, przymierzałam, jedną parę zostawiłam a resztę odesłałam. Są miękkie i bardzo przewiewne, małemu nie poci się w nich noga i naprawdę wygodnie mu się w nich chodzi, są przed kostkę. Była jakaś promocja i buciki wyszły 44zl. Drugie sandałki mam z Lasocki ze skórzaną podeszła polecane przez kogoś tam i wam powiem że okropne są. Noge mały ma mokrą tak mu się poci, są sztywne i beznadziejne a zapłaciłam za nich 149 bo miały być takie super. Więc czasami warto wiedzieć tylko na co zwracać uwagę w danym produkcie i można kupić to samo albo nawet lepsze za niższą cenę.

Tak swoją drogą danutka z jakiej firmy te buty za 300?

2024-07-20 10:23

Rynek samonapędzający się. Lekarze i specjaliści rekomendują buciki , a producent widzi w tym biznes. Jesteśmy jako rodzice niesamowicie podatni na sugestie i zalecenia, a marketing rośnie w siłę 

2024-07-20 09:58

300 zł to oni poszaleli z tymi cenami.