Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (525 Wątki)

Najlepsze mleko?

Data utworzenia : 2013-04-04 13:08 | Ostatni komentarz 2024-05-04 17:56

Konto usunięte

132626 Odsłony
1776 Komentarze

Cześć, jak uważacie jakie mleko jest najlepsze dla dzieciaczków?? Jakim wy karmicie?

2015-01-27 17:00

noo my na 2 bedziemy z hipp przechodzic ciekawa jestem jak to bedzie ;)

2015-01-26 19:15

my podajemy nestle nan pro...teraz juz dwójkę :) polecam!

2015-01-23 20:02

Ja mojemu synkowi na początku dawało bebilon ale potem zmieniliśmy na bebiko i jesteśmy z tego mleka bardzo zadowoleni,najważniejsze że synek pije to mleko i nic mu się po nim nie dzieje.

2015-01-14 19:48

Ja też podaję Nan Pro i jestem zadowolona z tego mleka i ceny.

2015-01-14 11:13

My jemu nan i malej smakuje

2015-01-08 06:44

ja podaje NAN PRO z bakteriami jest naprawde dobre, co prawda nie jest tanie ale nie zamierzam zmieniac narazie mleczka na inne. Pozdrawiam

2015-01-07 17:28

kazde dziecko jest inne i inaczej toleruje mleka. Moj synek nie mial specjalnego problemu z tolerancja tych co mu podawalismy. Poczatkowo dostawal ENFAMIL jednak z racji slabej dostepnosci (glownie w aptekach) i dosc wysokiej ceny przeslismy na srednia polke cenowa tj. nestle nan pro ...i to uzywamy do dzis :)

2015-01-07 14:06

Zależy dla którego dziecka, bo mój synek Bebilonu nie tolerował, miał zaparcia i bóle brzuszka. Co do składu to: BEBIKO: odmineralizowana serwatka z mleka, oleje roślinne, laktoza z mleka, odtłuszczone mleko w proszku, galaktooligosacharydy z mleka (8,75%), koncentrat białek serwatkowych z mleka, polifruktoza (fruktooligosacharydy, 0,62%), węglan wapnia, cytrynian potasu, chlorek potasu, olej rybi, chlorek magnezu, fosforan wapnia, kwas L-askorbinowy, lecytyna sojowa, chlorek choliny, tauryna, L-askorbinian sodu, siarczan żelazawy, octan DL-alfa-tokoferolu, siarczan cynku, sól sodowa 5'-monofosforanu urydyny, 5'-monofosforan cytydyny, inozytol, 5'-monofosforan adenozyny, sól sodowa 5'-monofosforanu inozyny, nikotynamid, L-tryptofan, sól sodowa 5'-monofosforanu guanozyny, L-karnityna, D-pantotenian wapnia, kwas foliowy, siarczan miedzi, palmitynian retinylu, DL-alfa-tokoferol, D-biotyna, cyjanokobalamina, chlorowodorek tiaminy, cholekalcyferol, chlorowodorek pirydoksyny, siarczan manganu, jodek potasu, fitomenadion, selenin sodu BEBILON: odmineralizowana serwatka z MLEKA w proszku, oleje roślinne (palmowy, rzepakowy, kokosowy, słonecznikowy, z organizmów jednokomórkowych), LAKTOZA z MLEKA, odtłuszczone MLEKO w proszku, galaktooligosacharydy z MLEKA 8,75%, koncentrat białka serwatkowego (z MLEKA), fruktooligosacharydy 0,617%, węglan wapnia, olej RYBI, chlorek potasu, cytrynian potasu, chlorek magnezu, kwas L-askorbinowy, chlorek choliny, lecytyna SOJOWA (emulgator), tauryna, L-askorbinian sodu, cytrynian sodu, siarczan żelazawy, octan DL-alfa-tokoferolu, siarczan cynku, sól dwusodowa 5'-monofosforanu urydyny, 5'-monofosforan cytydyny, inozytol, 5'-monofosforan adenozyny, sól sodowa 5'-monofosforanu inozyny, nikotynamid, L-tryprofan, sól sodowa 5'-monofosforanu guanozyny, D-pantotenian wapnia, kwas foliowy, siarczan miedzi, palmitynian retinylu, DL-alfa-tokoferol, D-biotyna, cyjanokobalamina, chlorowodorek tiaminy, cholekalcyferol, chlorowodorek pirydoksyny, siarczan manganu, jodek potasu, selenin sodu, fitomenadion Wydają się być takie same, ale mogłam czegoś nie dostrzec.