Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (526 Wątki)

Najlepsze mleko?

Data utworzenia : 2013-04-04 13:08 | Ostatni komentarz 2024-05-18 08:46

Konto usunięte

132841 Odsłony
1782 Komentarze

Cześć, jak uważacie jakie mleko jest najlepsze dla dzieciaczków?? Jakim wy karmicie?

2015-07-14 18:15

Gorilo obys karmila jak najdluzej bedzie to mozliwe ;)

2015-07-14 11:02

sylwia.Jedrusiak, wie, ale szkoda, że jeszcze nie może powiedzieć, bo mój biedulek męczył się bardzo z kupami jak szukałam tego odpowiedniego mleka, ale przynajmniej już to jest za nami, a on teraz wcina wszystko jak leci. Na dniach spodziewam się drugiego urwisa i ciekawa jestem jakie mleko on sobie wybierze. Mam nadzieję, że moje własne.

2015-07-14 10:44

Marcela od razu polubiła bebilon 1 wyjezdzamy teraz z nia do Danii wiec picie dalej bebilonu nie wchodzi w gre poniewaz tam tego mleczka nie ma na dniach zmieniac bede na nan pro 1 duzego wyboru mleczka tam nie ma wiec zdecydowałam sie na nan] jednak nie ma najlepszego mleka dla kazdego dziecka kazdy bobas ma inne upodobania i to co np. Marcela nie lubi, Antosiowi czy innemu dzieciaczkowi może smakować

2015-07-14 10:06

Gorilo dziecko wie najlepiej co jest dla niego najlepsze:-)

2015-07-14 09:24

Po kilku koniecznych próbach udało się w końcu znaleźć odpowiednie mleko dla mojego Prusaka. Okazał się nim NAN. Przebrnęliśmy przez kilka innych firm (m.in. Hipp, Bebilon i Bebiko), ale zawsze był jakiś problem - albo miał zaparcia, albo jakaś wysypka (w sumie to nie jestem pewna czy to od mleka, ale tak by wychodziło i takie też było zdanie pediatry) albo po prostu nie chciał tego pić. Wszystko chyba zależy od bobasa, chyba po rpstu trzeba przetestować, tak jak pieluchy w naszym przypadku (okazało się, że Pampersy go uczulają, a szczęśliwie w miarę niedrogie Dady toleruje). Powodzenia.

2015-07-13 13:10

Najlepsze est mleko mamusi. Chyba, że dziecko ma na nie uczulenie tak jak moja Kasia. Mimo ścisłej diety nie odpowiadało jej moje mleko i miała bóle brzuszka. Karmiłam ją mieszanie z mlekiem modyfikowanym do ukończenia 3 miesiąca. Teraz tylko Nutramigen ze względu na uczulenia. Ale już niedługo wprowadzamy jarzynki i owoce :)

2015-07-13 12:50

Od urodzenia podaję naszej córeczce mieszankę mleczną NAN PRO 1 od Nestle. I do tej pory sprawdza się u nas świetnie. Malutka nie ma alergii ani żadnych innych problemów. Jednak każde dziecko jest indywidualnością i nie każdemu dana mieszanka będzie odpowiadała. Trzeba dane mleko przetestować na dziecku i obserwować jak pociecha na nie reaguje. Ale proponowałabym osobiście, by zaczęła Pani od mleka hipoalregicznego. Przy tej mieszance jest większe prawdopodobieństwo, że dziecko będzie je dobrze tolerowało.

2015-07-13 12:33

Najlepiej poradź się pediatry!! Nasz polecił bebilon to jedno z niewielu które nie są słodzone.