Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (525 Wątki)

Najlepsze mleko?

Data utworzenia : 2013-04-04 13:08 | Ostatni komentarz 2024-05-04 05:51

Konto usunięte

132619 Odsłony
1774 Komentarze

Cześć, jak uważacie jakie mleko jest najlepsze dla dzieciaczków?? Jakim wy karmicie?

2015-01-06 10:59

Nasza pani doktor pyta się zawsze, jakie witaminy synek bierze, bo oprócz witaminy D podaję mu połówkę witaminy B6 i kwasu foliowego z racji tego, ze jako wcześniak miał słabą krewkę. Co do poświęcania uwagi dzieciom to teraz jestem bardzo zadowolona, ale pierwszy pediatra zanim zmieniłam przychodnie był totalnym ignorantem - przykład: pierwsza wizyta pediatryczna, po miesiącu od urodzenia, bo lekarze na urlopach, mały zaczął płakać, dostał czkawkę. stwierdzenie lekarza: "Ja go nie będę badać, bo dziecko płacze i ma czkawkę i i tak nic nie usłyszę. Ja: To może go uspokoję, proszę chwilę zaczekać. Lekarz: Nie ma takiej potrzeby. Także polecam wszystkim mamo zapytać się znajomych o przychodnię, bo to naprawdę dużo daje. Co do mleka to indywidualna kwestia, ale lepiej unikać eksperymentów mlecznych na dzieciach.

2015-01-05 17:45

ja karmie do tej pory Mlekiem HiPP i mały się bardzo dobrze chowa :) w szpitalu po porodzie dostał 3 różne i tylko HiPP i bebiko mu podeszło. Myśle że to zależy od dziecka co mu smakuje.

2015-01-05 11:03

Jak karmiłam piersią i teraz mm nic się nie zmieniło. Na pytanie czy podawać i ile zawsze słyszę "podawać, podawać". Zawsze pytam, bo obiło mi się o uszy, że czasami można przedobrzyć i podać tej witaminy za dużo

2015-01-04 20:30

Ulka ja karmię piersią i muszę podawać jedną kropelkę wit D. A mój lekarz pyta tylko przy przepisywaniu witaminy czy karmię mm czy piersią.

2015-01-04 19:19

Ja właśnie szukam dobrego pediatry, bo mam wrażenie, że żaden nie poświęca mojemu dziecku tyle uwagi ile bym chciała

2015-01-04 18:18

Ulka,moja lekarka zawsze pyta jakie mleko pije mała,przy każdej wizycie u niej.

2015-01-04 18:13

Pediatra poleciła mi Bebilon, głównie ze względu na statystyki, ponoć najmniej mam się na nie uskarża :) Mały problem mieliśmy tylko w momencie przechodzenia z 1 na 2 (zaparcia), ale wszystko po krótkim czasie się uregulowało. Raz na wyjeździe zapomnieliśmy wziąć ze sobą mleka i "na szybko" kupiliśmy Bebiko - żadnej negatywnej reakcji. Zresztą zarówno Bebiko i Babilon produkowane są przez tą samą firmę. Zastanawia mnie jeszcze tylko jedna kwestia czy Wasi lekarze pediatrzy przy zalecaniu dawkowania witaminy D pytają was jakiego mm używacie i sprawdzają ilość zawartej w nich witaminy?

2015-01-03 20:47

Ja teraz najmłodszej daję Hipp HA, bo po innych bolał ją brzuszek.