Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (525 Wątki)

Najlepsze mleko?

Data utworzenia : 2013-04-04 13:08 | Ostatni komentarz 2024-05-07 11:30

Konto usunięte

132690 Odsłony
1779 Komentarze

Cześć, jak uważacie jakie mleko jest najlepsze dla dzieciaczków?? Jakim wy karmicie?

2015-10-22 10:03

Ja podawalam najpierw zwykle nan a potem jak weszło nan pro to na nie zmieniłam i zauważyłam , że córka lepiej po nim śpi w nocy. Mam jeszcze zapas na jakieś 3 miesiące a potem spróbuję przejść na coś tańszego. Czyli bebiko. A skąd mialyscie próbki tego mleka ? Mimo zapisania do klubu bebiko nie dostałam próbek .

2015-10-22 09:11

Marta wlasnie wiem dlatego zapytalam co kryje sie za pojeciem skaza bialkowa :) Bo jak wiemy to bardzo szeroko rozumiane pojecie :) Bo tak naprawde wszystko co dotyczy alergi na jakiekolwiek skladniki mleka nazywa sie potocznie skaza bialkowa :) Co tak naprawde nie ma zadnego powiazania, bo nietolerancja laktozy to jedno, skaza bialkowa to drugie alergia na bialka to trzecie a inne? I cto wszystko potocznie to skaza bialkowa ::) No wlasnie u nas byla alergia na bialka mleka i byl pepti pomoagal bo alergia przeszla po 2-3 dniach zniknely wszystkie zaczerwienienia i wysypka. Z tad wlasnie to moje pytanie. Ale pozniej doczytalam ze tu chodzi juz o nutramigen 2 wiec nie ma sensu bawic sie w zmiany :) Choc pepti jest tanszy :)

2015-10-21 20:57

Bebilon pepti w porównaniu do Nutramigenu ma nieco mniej rozłożone białka. Jak dziecko ma silną skazę białkową czyli uczulenie na białka mleka krowiego to czasami nawet pepti nie da rady i trzeba podać mleko o wysokim stopniu hydrolizy białek jakim jest Nutramigen. A że dla nas dorosłych w smaku jest ohydne to już inna kwestia.

2015-10-21 15:44

Hipp to jedno z najslodszych mlek na rynku ale np mojej corce nie smakuje, dobrze ze mialam probki mleka wiec nie wpedzilam sie w niepotrzebne koszta. Jagoda0207 a czy np w tym wypadku nutramigenu nie mozesz zastapic bebilonem pepti? Skaza balkowa czyli co? Moja corka miala alergie na bialko mleka krowiego na poczatku miala nutramigen ale nie chciala go jesc wiec pediatra polecila zmiane na bebilon pepti podobno jest o wiele lepszy niz nutramigen

2015-10-21 11:30

Ja uzywam nutramigenu bo dziecko ma skaze białkową. Z tego co wiem to mleko HIPP jest dobre pod względem składu i to mleko bym poleciła

2015-10-15 20:38

Próbowałam podawać Babilon, enfamil , NAN ale dziecko nie chciało pić w końcu padło na bebiko i to było to. Dziecko zaczęło jeść mleko modyfikowane. Chciałam żeby jadło któreś z tych lepszych ale jak dziecku coś nie smakuje to na siłę nie podam.

2015-10-08 18:39

Marta ja bym osobiscie polecila jednak Enfamil bo po Nan tez dzieciaki maja rozne reakcje.

2015-10-08 17:03

Mówiłam jej, że może Enfamil czy NAN ale zaparła się na Hippa. Wcześniej miała Bebilon, do którego bardzo się zraziła. Które dzieciątko pija nowy Hipp 3?