Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (525 Wątki)

Najlepsze mleko?

Data utworzenia : 2013-04-04 13:08 | Ostatni komentarz 2024-04-26 16:21

Konto usunięte

132486 Odsłony
1766 Komentarze

Cześć, jak uważacie jakie mleko jest najlepsze dla dzieciaczków?? Jakim wy karmicie?

2016-01-04 23:17

Moja córka po Bebiko dostała opuchlizny na buzi i szyi- tragicznie to wyglądało:( Potem lekarz polecił NAN i już wchodzimy na poziom 2 :)

2016-01-04 18:14

Aaa no tak zapomniałam że Wy jeszcze jedynkę. No ale może warto zmienić i poczekać jeśli po innych też będzie kiepsko. A co do Twojego mleka to nie mieszaj go z mm. Zawsze podaj najpierw swoje a potem resztę mm.

2016-01-04 16:04

Wiem, tylko moje piją 1 a ta już nie jest w promocji. Staram się do każdej porcji mm dolewać swojego.Ale z tym ściąganiem coraz gorzej, mleko powoli zanika

2016-01-04 14:32

Zgadzam się z magicznym pazurem :) zarówno co do tego, że po bebiko sushi często mają problemy, również go próbowaliśmy, pieni się i często po tym są bolące brzuchy, nadmiar powietrza. Ja też radzę spróbować nan, jeśli z tym Ci nie wyjdzie. Też próbowaliśmy dużo rodzajów tak jak magiczny pazur i dopiero nan jest w porządku. Już go nie zamienię :) Cena również jest lepsza niż bebilon bo tak jak już wcześniej pisałam kupiłam kilka dni temu 800 g za 33,99 z kartą rossne.

2016-01-03 22:31

ta sama firma, ale skład jest inny. Tak samo Nestle... Ma NAN, Gerber i te Nestle Junior i jest jeszcze wiele innych firm, które mają więcej niż jedno mm w ofercie(nie mówię o preparatach mlekozastępczych). Te mleka w składzie się różnią. Nie wiem jak Wy, ale ja za każdym razem jak kupowałam mleko innej firmy czytałam skład i porównywalam... Mój maly był rekordzistą, jeśli chodzi o firmy mm. Bo musiałam go dokarmiać. Łącznie było ich 7 i każde mleko skład ma inny

2016-01-03 18:43

Piją bebilon i jest ok owszem nieraz ulewają szczególnie jeden i często kupę robią, ale na moim mleku tez tak było., to może i bebiko będzie dobre, produkuje je ta sama firma.

2016-01-03 13:55

Adamos bo Bebiku mogą wystąpić problemy brzuszkowe. Bardzo wiele dzieci właśnie cierpi po tym mleczku, ale to też nie jest powiedziane, że Twoi synkowi będą mieli problem... Ja bym Ci jednak radziła NAN kupić i zobaczyć. Bardzo często są też w promocji te mleka

2016-01-03 12:14

Każde dziecko jest inne i onne mleko będzie piło mój synek pije Nan pro i jest wszystko dobrze a innemu dziecku nie będzie odpowiadało to mleko