Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (526 Wątki)

Najlepsze mleko?

Data utworzenia : 2013-04-04 13:08 | Ostatni komentarz 2024-05-07 11:48

Konto usunięte

132723 Odsłony
1780 Komentarze

Cześć, jak uważacie jakie mleko jest najlepsze dla dzieciaczków?? Jakim wy karmicie?

2016-01-11 08:40

Póki co moje na razie piją bebiko i chyba im smakuje, poobserwuję jeszcze.

2016-01-10 21:05

Dokładnie każde dziecko inaczej reaguje i potrzebuje różnorodności. Pierwsze dziecko było karmione nanem potem humana potem jakieś niemieckie z kaszka dla glodomorow az po mleko na kolki ceny również wymyślne A okazało się ze zwykle mleko bebilion bez dodatków i nas dało radę jak skończył dwa lata zeszlam na bebiko A teraz przy drugim dawała hipp bo też słyszałam że dobre ale niestety po miesiącu zauważyłam że dzieje się gorzej i odrazu przeszłam na Babilon 1.

2016-01-09 18:41

Ja karmię Gerbera z biedronki i wszystko z brzuszkiem w porządku i maleńka chętnie je

2016-01-08 22:40

No u nas niestety to była siła wyższa, mały miał bardzo duże problemy z krwią i musiał jak najszybciej zacząć dostawać więcej witamin niż w mleku. Na szczęście powoli wychodzimy z tego :) a jak nie ma potrzeby to pewnie, lepiej poczekać. Nic im się nie stanie :)

2016-01-08 14:30

To szybko przeszliście na zupki, ja bym się bała, czekałam cierpliwie do 4 mca:)

2016-01-08 13:55

Adamos to super, bardzo dobrze, że już się uczą. My musieliśmy wprowadzić warzywa i zaraz zupy jak Marcin miał 3 miesiące z kawałkiem, też wszystko wcinał a teraz mu przeszło, chyba przez zęby :) A jeszcze wracając do kaszek, jeśli maluchy mają problemy z brzuszkiem to lepiej nie używać kaszek ryżowych bo one często powodują zaparcia. Chyba, że nic im nie jest i dobrze tolerują wszystko :)

2016-01-08 10:06

De.wu czasem dosypię do mleka miarkę kleiku kukurydzianego, czasem dam łyżeczką kaszkę mleczno- ryzową, raz na spróbowanie dałam marchewkę, myślałam, że nie zjedzą nawet łyżeczki, a tu płacz był jak się kończyło. zdziwiona byłam, że takie maluchy i tak pięknie łyżeczką jadły. Oczywiście ubranka się nie odparły:)

2016-01-08 08:26

U mojej małej kupki miały zielony kolor po bebilonie. Lekarz powiedział, że kolor zależy od mleka, jakie dziecko pije, może również pojawić się niewielka ilość śluzu i jeżeli jest on przezroczysty, to nie ma się czym martwić. Moja mała nadal najlepiej toleruje enfamil. Jeżeli podam jej kaszkę mleczną, np. Nestle, to kupka od razu jest zielona.