Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (536 Wątki)

Najlepsze mleko?

Data utworzenia : 2013-04-04 13:08 | Ostatni komentarz 2024-08-09 01:32

Konto usunięte

134755 Odsłony
1841 Komentarze

Cześć, jak uważacie jakie mleko jest najlepsze dla dzieciaczków?? Jakim wy karmicie?

2017-11-26 18:41

My może dlatego przejdziemy na Bebiko jak już b Natan będzie miał roczek :-)

2017-11-26 09:49

To prawda. Nawet od pediatry to słyszałam że Bebiko jest takie tanie bo te składniki nie są tak bardzo przyswajalne jak innych mlek. Że najlepiej wprowadzic go jak już dieta jest całkowicie rozszerzona i dziecko ma skąd brać te witaminy których w bebiku mu zabraknie. No to takie mleko do "popicia"

2017-11-26 09:22

Kamila. Podobno skład Bebiko jest znacznie gorszy bo te wartości są mało przyswajalne.

2017-11-25 23:53

My pijemy bebiko. Maluch chętnie zjada, nie ma żadnych problemów. Cena też jest ok. A skład praktycznie każdego mleka jest taki sam. Bebilon i bebiko identyczny skład bynajmniej w 1.

2017-11-25 22:06

Ja Bebiko bym szczerzę mówiąc nie wybrała ale to przez kilka zdań innych ludzi na jego temat. Słyszałam o nim bardzo negatywne opinie nawet kiedy nie byłam jeszcze w ciąży. Natanowi w klinice dawali nan pro ha Jednak po miesiącu postanowiłam go zmienić bo źle ho przyjmował . Od samego początku wybrałam mleko na wszelki wypadek. To był Bebilon. Daje go Natanowi cały czas i jestem bardzo zadowolona. Jak dla mnie nie ma lepszego mleka.

2017-11-25 09:04

Z mm niestety trzeba próbować bo każde dziecko zareaguje zupełnie inaczej na daną firmę. Nie powiem się inaczej niż nie próbując różnych mlek.

2017-11-24 23:51

Pamietam jak się tutaj wypowiadałam na temat mleka modyfikowanego. Powiem wam szczerze ze z czasem moje zdanie się wyrobilo. Szukałam idealnego mleka dla mojego malucha. Zaczynaliśmy od Babilonu kończąc na mleku bebiko. Bebilon powodowało kołki, przeszliśmy na hipp comfort a potem zaryzykowałam i wzielam bebiko. O tak teraz się zastanawiam czy nie można było od samego początku jechać na bebiko. Cena tania i podejrzana. Ale jednak moje dziecko znosiło to najlepiej. Jeśli ktoś ma problem z brzuszkiem to niech próbuje różnych firm. Droga firma nie znaczy najlepsza. Każde dziecko inaczej znosi. Byłam sceptycznie nastawiona do bebiko. Ale to było super wyjście.

2017-11-24 23:26

Mój synek przechodził przez kilka mlek, ale ostatecznie wygrało mleko Nan. Składniki są odpowiednio dobrane do wieku dziecka, u nas nie pojawiły się żadne problemy z brzuszkiem :) ale kwestia wyboru mleka to sprawa indywidualna, każde dziecko reaguje inaczej