Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (536 Wątki)

Najlepsze mleko?

Data utworzenia : 2013-04-04 13:08 | Ostatni komentarz 2024-08-09 01:32

Konto usunięte

134758 Odsłony
1841 Komentarze

Cześć, jak uważacie jakie mleko jest najlepsze dla dzieciaczków?? Jakim wy karmicie?

2017-12-02 21:47

No właśnie też mi się wydawało, że nie należy mieszać mleka przy jednym podaniu na pewno, bardziej racjonalna metoda to ta, którą przedstawiła Kasia. Chociaż ja, tak jak Kinga od razu podałam inne i nie było problemów.

2017-12-02 20:34

My z nan na bebilon przeszliśmy od razu i wszystko bylo w porządku. Po Nan Natan strasznie zaczął ulewać za każdym razem i było widać że się męczył więc podałam mu Bebilon i już po pierwszej butelce była poprawa więc dawałam mu już Bebilon cały czas. Na wizycie u pediatry powiedziałam że zmieniłam mu mleko i wytłumaczyłam dlaczego, Pani doktor zapytala jak, więc jej powiedzialam że po prostu zaczęłam podawać Bebilon. Ona mi na to że bardzo dobrze bo się nie miesza dwuch różnych mlek w żaden sposób bo dziecku można bardzo zaszkodzić, że albo jedno albo drugie się daje. Bo nawet przy rozszerzaniu diety zaleca się jeden składnik przez kilka dni a nie mix warzyw.

2017-12-02 20:06

Rozmiawiałam z pediatrą i można mieszać jeśli się zmienia. Więc nie wiem.

Konto usunięte

2017-12-02 06:37

Moim zdaniem zdecydowanie najlepsze jest enfamil, ma bardzo dobry skład i co ważne dha w składzie

2017-12-02 06:32

Ale nie miesza się mleka dwóch różnych firm. Najlepiej zmienić w ten sposób, że na jedno karmienie przez powiedzmy dwa dni dajemy dziecku nowe mleko a resztę dnia stare. Po kilku dniach dwa karmienia to nowe mleko aż przejdziemy całkowicie na nowe mleko.

2017-12-02 03:07

Stopniowo czyli przez tydzień mieszasz mleko stare z nowym. Np. Dziecko je z 4 łyżeczek mleka to 3 łyżeczki starego 1 nowego. Po dwóch dniach 2 łyżeczki starego i 2 nowego. Po kolejnych 2 dniach 3 łyżki nowego 1 starego. I po kolejnych 2 dniach już tylko nowe. Jeśli nic się nie dzieje

2017-12-01 23:02

Wiadomo najlepsze jest z piersi;-) ale poza tym...bo musieliśmy przejsc na mm bo nietsety z piersia dluga przygoda, nie udalo sie...to przeszliśmy na bebiko...i u mnie z znajomych to prawie wszyscy kupuja bebiko;-)

2017-12-01 22:21

Stopniowo to znaczy jak? Wiem, że jak się zmienia 1 na 2, 2 na 3, to powinno się mieszać mleka. A czy można mieszać mleko innych producentów? Ja jak przechodziłam z jednego mleka na inne to po prostu zmieniałam...