Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (536 Wątki)

Najlepsze mleko?

Data utworzenia : 2013-04-04 13:08 | Ostatni komentarz 2024-08-09 01:32

Konto usunięte

134754 Odsłony
1841 Komentarze

Cześć, jak uważacie jakie mleko jest najlepsze dla dzieciaczków?? Jakim wy karmicie?

2017-11-21 23:25

JA wypróbowałam dla mojego 7 miesięcznego synka nowe mleczko Bebiko 2 Nutriflor+ i jestem bardzo zadowolona. Żadnych dolegliwości , dziecko zadowolone i ze smakiem wypija całą butle. Mleko zawiera wszelkie niezbędne składniki do prawidłowego rozwoju i jest jednym z najtańszych produktów tego typu na rynku. Polecam mleko Bebiko 2 Nutriflor+.

2017-10-05 01:08

Mój plul bebiko bebilonem i enfamilem :D jak poszłam do szpitala to pił nan i to mu przypadło do smaku i nic się nie działo ale ogólnie jest na piersi :)

2017-10-04 21:10

Mleko się podaję takie jakie podejdzie dziecku :) ja podaję Bebilon bo mała miała kolki i piła Bebilon na kolki to jej podeszło i po kolkach przy tym mleku pozostalismy

2017-08-16 20:54

Pierwsze nasz opakowanie to był bebilon ale mi się wydawało że się nie najada, przeszliśmy na hipp i od razu lepiej :)

Konto usunięte

2017-08-16 19:49

Ja również uważam, że każde dziecko jest inne i sprawa mleka to sprawa indywidualna. To co jednemu maluszkowi będzie smakować drugiemu juz nie.

2017-08-16 17:35

Uważam ze jest to indywidualna kwestia. Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć że przeszliśmy z córka przed 8 różnych rodzajow. Moja córka źle reagowała pediatra nie mogła jej dobrać mleka po każdym coś się działo. Ostatecznie najpierw poszła na Bebilon Comfort po czym później udało nam sie przejść na zwykły bebilon

2017-08-10 13:39

Według mnie preferencje każdego dziecka mogą być inne. Każde mleko ma trochę różniący się skład składników odżywczych. W jednym jest więcej żelaza w innym więcej białka albo mniej itd. Jak byłam w szpitalu w połogu i musiałam rozstać się na troche z maluszkiem dostał nan i było dla niego ok :) w szpitalu tak mi wisiał na cycu i nie chciał mi zasnąć bez i się Darł że położna zaproponowała mleko modyfikowane owszem z bezsilności i zmęczenia zgodziłam się dała mi bebiko mój tym mlekiem plul nie chciał jeść potem Babilon dostaliśmy też nie jeszvze bardziej plul i większy krzyk na koniec enfamil zrobił łyka i się odsunął też nie chciał więc znów do piersi się pezyssal jakoś przemeczylam się cała noc z nim na piersi :) ale już wiedzialam żeby te mleka skreślić a jak mnie nie było nan jadł jako tako dobrze więc trzeba czasem trochę poeksperymentowac.

2017-08-10 10:42

U nas sprawdziło się Bebiko. :)