Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (536 Wątki)

Najlepsze mleko?

Data utworzenia : 2013-04-04 13:08 | Ostatni komentarz 2024-08-09 01:32

Konto usunięte

134761 Odsłony
1841 Komentarze

Cześć, jak uważacie jakie mleko jest najlepsze dla dzieciaczków?? Jakim wy karmicie?

2017-12-03 22:14

Kamila skąd ta informacja że 3/4 poleca stopniowo? Szczerzę mówiąc nie słyszałam żeby jakiś pediatra komuś to zalecał :-)

2017-12-03 21:26

Dziewczyny widzę że każda ma swoją rację. 3/4 lekarzy pediatrów potwierdzi że zmienia się stopniowo. Wszystko dla brzuszka maleństwa ;) Ważne aby wszystko było dobrze. Jeśli zmieniłyście na raz i nic się nie stało to super. Przecież to jest najważniejsze.

2017-12-03 10:21

Ja też jestem zdania że mlek różnych firm się nie miesza. Mają inne składy i smaki. Dziecko i jego układ pokarmowy mogą nie wiedzieć co się dzieje. Jeśli już chcemy zmienić mleko to od razu żeby nie wywołać rewolucji w brzuszku Maleństwa.

2017-12-03 09:30

Sposób Kasi tylko zaszkodzi brzyszkowi Maleństwa. Nie w mieszamy bo układ pokarmowy tego może nie wytrzymać. Albo jedno albo drugie.

2017-12-03 08:53

Ja zgadzam się z Kasią żeby stopniowo czyli jednego dnia raz na jedno karmienie karmimy nowym mlekiem i potem zwiększamy ilość karmień ja jestem za stopniową zmianą mleka żeby organizm maluszka się przyzwyczaił pomału bo przy rozszerzaniu diety czy wprowadzeniu czegoś nowego też stopniowo dajemy po łyżeczce i potem zwiększamy ilość. Kochane jak zmieniłyście odrazu na inne i nic się nie działo to dobrze i każda mama robi jak uważa

2017-12-03 07:47

Z jednego mleka powinno przejść się od razu na drugie jak pisze Kinga. W żadnym wypadku nie mieszać

2017-12-03 00:02

Kasia, Kamila ma racje mozna mieszac rozne rodzaje mlek, wiadomo ze nie czesto tylko jak jest potrzeba i wlasnie robic to tak stopniowo jak pisze Kamila. Wiem bo synek pd ok. 5mc pil bebiko, mial duzo problemow skórnych i bardzo czesto mial bole brzuszka, wzdecia, zaparcia itp. i przepisala mu mleko na recepte bebilon pepti az do czasu wizyty u alergologa na ok. 2-3mc i mowilaz zeby zrobila to stopniowo np. W pierwszy dzien robie mleko np. 120ml wiec daje 3lyzeczki bebika i 1bebilon pepti..zeby pomalu organizm sie przyzwyczajal do innego mleka , na drugi dzien 2lyzeczki bebiko i 2bebilon. 3dzien 1lyzeczka bebiko i potem 3lyzeczki bebilon i na 4dzien juz bebilon pepti...po wizycie u alergologa , potwierdziła alergolog ze ma uczulenie na bialko...ale ze mam przejsc na normalne mleko, bo organiz sie przyzwyczai i znow mowila zebym zrobiła to stopniowo jak wczesniej.

2017-12-02 23:22

Nie powinno się mieszać mlek różnych firm. U nas przejście z jednego na drugie mleko odbyło się bezobjawowo. Jeśli dziecko jest mniejsze warto zastosować metodę jaka podała Kasia.