Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (525 Wątki)

Najlepsze mleko?

Data utworzenia : 2013-04-04 13:08 | Ostatni komentarz 2024-04-26 16:21

Konto usunięte

132484 Odsłony
1766 Komentarze

Cześć, jak uważacie jakie mleko jest najlepsze dla dzieciaczków?? Jakim wy karmicie?

2015-08-04 15:19

Artan z zatwardzającego enfamilu zrezygnowałam natychmiast jak okazało się, że babydream został zaakceptowany od pierwszej kropelki. Po tym mleku natomiast nic nie jest.

2015-08-04 09:55

Oliwia zatwardzenie może jak najbardziej wynikać ze zmiany mleka. Przewód pokarmowy musi dostosować się do nowości w diecie. Mleko modyfikowane, mimo że bardzo zbliżone do mleka matki jest jednak produkowane z mleka krowiego obcego gatunkowo dla nas i trochę czasu zajmuje jego przetrawienie. Raczej jest to sprawa przejściowa i nie martwiłabym się zbytnio, ani nie wymuszała na dziecku wypróżnień. A z tym mlekiem Babydream to mnie zaskoczyłaś. No ale jak synek pije i mu smakuje to czemu nie :-).

2015-08-04 09:05

Ja powoli przechodzę na mm z piersi (wracam do pracy), jak na razie jest to jedna butelka dziennie. Próbowałam podać synkowi - bebilon - wziął łyk i więcej nie chciał, bebiko - to samo, enfamil - no zmieszany z moim mlekiem pół na pół pił. Ale wg. mnie z tych trzech mlek enfamil miało taki metaliczny posmak. I dodatkowo u synka zaczęły sie problemy z kupkami, miał zatwardzenie. Nie wiem, może to wina żelaza? Może w tym mleku jest go więcej. W końcu synek zaakceptował babydream, nie wiem czy jest to dobre mleko, ale syn pije je chętnie. A że i tak nadal dostaje moje mleko, to nie zmieniam i nie szukam innego.

2015-08-01 17:23

jak nic szczególnego w smaku nan nie zauważyłam? niedawno zmienilam właśnie na nan pro mleko modyfikowanej a ja kupuję zawsze w biedronce w tych paczka kartonowych

2015-08-01 15:33

O ciekawa uwaga o tym metalicznym posmaku. Dostałyśmy się do testów NAN 2 to sprawdzę czy tak jest faktycznie. W domu jest Bebiko i nic takiego się nie wyczuwa. Dzięki za uwagi c do smoczka przy mleku 2R.

2015-08-01 15:28

Zuzanna ja miałam NAN HA w puszce i may nie chiał mi go pić. Ja skosztowałam mleczko i też było takie metaliczne. Teraz mały pije Bebiko i ono takie nie jest.

2015-08-01 13:48

ja aktualnie jak muszę to podaję małej NAN. Jakoś tak je wybrałam i została. NIczym szczególnym się nie sugerowałam. CHociaż mam wrażenie, że ma taki metaliczny posmak. Myślicie, że to mogło się żelazo utlenić i dać taki smak??? Czy inne mleka też tak mają??

2015-07-31 23:30

Bardziej chodzilo mi o to ze mleko bebiko jest juz udoskonalone.. i to czyni go lepszym niz te ktore bylo wczesniej