Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (525 Wątki)

Z piersi na butelkę

Data utworzenia : 2015-06-01 13:51 | Ostatni komentarz 2018-01-18 21:18

Redakcja LOVI

6700 Odsłony
47 Komentarze

Karmisz piersią, a planujesz dłuższe wyjście z domu i pozostawienie malca pod opieką innej osoby? Niebawem wracasz do pracy? Chciałabyś zacząć podawać swoje mleko butelką? Sprawdź, kiedy i w jaki sposób wprowadzić karmienie alternatywne.

2015-06-03 00:19

a ja mojego synka chciałam nadal karmic piersią ale to on mnie odstawił. Butelke dostawał tylko na noc z kaszką, a w nocy pierś i od tygodnia już nie karmię bo synek w nocy jak go przystawiałm to strasznie sie wyginał, nie chciał chwytać piersi, bił i sie denerwował, a jak dostał butle z mlekiem to odwrócił się na boczek i grzecznie spał:( w dzien ma juz inne posiłki bo piersi w dzierń tez już od kilku tygodni nie chciał ciągnąć:( Gwiazdka u nas sie sprawdziło rewelacyjnie mleko hipp conbiotic:) ale każde dziecko ejst inne i ma inne upodobania smakowe. U nas w aptece poprosiłam o próbki i dostałam enfamil, nan i hipp:) i hipp został:)

2015-06-02 22:56

Dokładnie możesz karmić dziecko kubeczkiem, który dołączony jest do każdej butelki Lovi. Jednak smak mleka dla dziecka też jest bardzo ważny. Wiele dzieci nie akceptuje mm, a przekonuje się tylko do jednego. Zapytaj w aptece o próbki mlek bo nie warto kupować całych opakowań i potem wyrzucać bo dziecko nie chce. Kubek do pojenia Lovi; http://lovi.pl/pl/produkty/20/Kubeczek+do+pojenia http://mamosfera.pl/humana/publikacje/dla_rodzicow/dla_niejadka_mleka_i_kaszki_dla_niemowlat Ważna jest także odpowiednia technika karmienia. O prawidłowym karmieniu mozna dowiedzieć się więcej z tego filmiku : https://www.youtube.com/watch?v=vodWQkekbpA

2015-06-02 18:00

Ja podejrzewam,ze po prostu dziecku nie chodzi o smak mleka ale o to,że to nie pierś a smoczek :) nie jest przyzwyczajony do kształtu. A może daj komuś żeby dziecko nakarmił? Może dziecko kojarzy Cię z tym,że weźmiesz je do piersi. A jak nie to kubeczek do karmienia możesz podawać od początku :) albo poszukaj butelki,może akurat któraś się spodoba mu

2015-06-02 15:18

Gwizdak a próbowałaś mleka Babydream z Rossmann lub mlek smakowych np Humany ??? Nie wiem ile Twój maluszek ma miesięcy, ale Humana ma mleka smakowe po 10 miesiącu :)

2015-06-02 13:30

to może kubeczek do karmienia? dobra sprawa :) albo Doidy :)

2015-06-02 11:56

Ja chcce dokarmiac ale Syn za skarby świata nie chce ciagnac z zadnej butelki :( testujemy juz tydzien rozne butelki i rozne mleka i nic :( Zazdroszcze wszystkim ktorym dzieci bez problemu piją z butli

2015-06-01 19:56

Ja musiałam nagle odstwić synka od piersi gdy miał pół roku. Dostałam się do szpitala, na szczęście mały bardzo dobrze zaakceptował mm i pił bez problemu. Ważne w podawaniu mleka z butelki jest aby mleko było odpowiednio dopasowane do dziecka, aby mu smakowało. Ważna jest też oczywiście butelka. Przed podaniem mleka można na usta dziecka wycisnąć kropelkę, aby maluszek poczuł, że w butelce znajduje się pokarm.