Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (524 Wątki)

Gdy maluch ulewa

Data utworzenia : 2014-12-02 19:03 | Ostatni komentarz 2016-12-18 12:21

Redakcja LOVI

22260 Odsłony
204 Komentarze

Ulewanie to częsta przypadłość u noworodków i niemowląt. Szacuje się, że cierpi na nią nawet więcej niż 50% dzieci. Jakie są przyczyny ulewania, jak możesz pomóc maleństwu, oraz co powinno Cię zaniepokoić – dowiesz się z naszego artykułu. [Zapraszamy do zapoznania się z treścią starszego wątku z forum "Ulewanie" http://lovi.pl/pl/forum/3/2365/1 Redakcja LOVI]

2014-12-03 08:47

Mój 3miesięczny synek też mocno ulewa ale przeważnie zdarza mu się to kiedy ma problemy z wyproznianiem w jego malutkim brzuszku zbiera się dużo gazów co często prowadzi do strasznego płaczu.

2014-12-03 03:55

Anna byc może problemem jest dla malucha mleko modyfikowane, moze powinnaś zmienić na inne skoro widzisz, że po twoim nie ulewa. A z tym klinem dobrze ,że piszesz bo ja go wczoraj wlozylam ale na wierzch, chyba spróbuje pod matetac tak jak piszesz.

2014-12-02 19:15

A mój synek bardzo mocno ulewał po każdym karmieniu czy to piersią , czy to mm... Po zastosowaniu lekarstwa , które przepisał nAm lekarz , ulewanie duzo ustąpiło a gdy zaczął sam siedzieć zniknęło całkowicie :)

2014-12-02 19:11

Mój synek w pierwszych tygodniach miał problemy z ulewaniem dlatego pod materac włożyłam specjalny klin który delikatnie unosi główkę dziecka podczas leżenia czy spania. Niektóre firmy polecają je jako poduszki ale lepiej się sprawdzają pod materacem ponieważ dziecko śpi na płaskim materacu a z klina czasami może się zsuwać. W przypadku karmienia mlekiem modyfikowanym mniej pokarmu ulewa odkąd używamy butelki Lovi aktywne ssanie 0+. Zauważyłam też że gdy synek pije moje mleko które odciągnęłam laktatorem prawie wcale się mu nie ulewa - nie mam na to wytłumaczenia:)