Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1135 Wątki)

WIELKI KONKURS - wygraj 1 z 113 nagród! (zakończony)

Data utworzenia : 2014-05-26 10:04 | Ostatni komentarz 2014-06-26 09:19

Redakcja LOVI

13715 Odsłony
72 Komentarze

Jesteś lub będziesz Mamą! To wyjątkowy czas w Twoim życiu. Podziel się tym z nami, opisz swój dzień i wygraj jedną ze 113 nagród w konkursie "Dzień z życia Mamy".

2014-06-12 17:12

świetny konkurs i świetne nagrody :)Nie dość ze mamusie opisza swój standardowy dzień to jeszcze mają szanse wygrac super nagrody dla swoich maluszków i dla siebie :)

2014-06-12 09:28

Nie lada wyzwanie będzie miało przed sobą Jury, bo zgłoszeń wciąż napływa, a co nowsze to piękniejsze:-) My też oczywiście udział wzięliśmy i będziemy czekać na wyniki:-) Powodzenia życzę wszystkim mamom no i oczywiście sobie też:-)

2014-06-11 15:42

Konkurs bardzo przyjemny - opis dnia z dzieckiem (czy jest coś przyjemniejszego?;) i wspaniałe, a przede wszystkim niezbędne każdej mamie nagrody. Mamy, które wygrają... oj...prawdziwe szczęściary:)!!! Używałam laktatora Lovi Prolaktis w szpitalu i byłam zaskoczona z efektów, a przy tym piersi miały okazję - dosłownie - odpocząć!!. Potem czasowo korzystałam z różnych innych "wynalazków"... Według mnie Lovi jest bezkonkurencyjne;). Pozdrawiam wszystkich i życzę powodzenia!

2014-06-11 09:34

naprawdę super konkurs ,,,i bardzo kuszące nagrody ,, mogloby się wydawać ze nagród jest dużo i na pewno kazda mama po cichu liczy na nagrodę ale tak naprawdę patrząc na ilość zgloszen to wspolczuje redacji ... Naprawde będzie miała ciezki orzech do zgryzienia a to tego te sliczne zdjęcia :) marzena ganfler dzień z naszym dzieckiem jest dla nas wyjątkowy i może ktoś inny przeczytajac twój wpis stwierdzi ze zasługujecie na taka wlasnie nagrodę ... trzeba mieć nadzieje my tez ja po cichu mamy ..:P:P .. a tak poza tym to marzena kazda mama może sobie pomarzyć o takim zestawie na pewno każdemu by się przydalo ..tylko się cieszyc ze te nagrody sa tak fajne . Warto usiasc na 10 minut i wziasc udział :)

2014-06-11 09:31

bardzo fajny pomysł

2014-06-10 11:02

To i ja udział wzięłam ;) Szczęścia na Jury nie mam, ale zawsze warto spróbować ;) A nagroda numer 1 jest po prostu Naszym marzeniem, tym bardziej że mała za chwilkę pojawi się na świcie. Cały zestaw idealnie u Nas by się sprawdził... Ale możemy tylko pomarzyć...

2014-06-08 13:45

Super konkurs. Bardzo fajnie by było wygrać pierwszą nagrodę dla swojego maleństwa.;) no ale trzeba mieć szczęście a ja raczej do szczęściarzy nie należę... :( Ale może się uda byłabym przeszczęśliwa ;)

2014-06-07 23:06

Fajnie że jesteście- to jest najważniejsze! Wiele dowiedziałam się czytając Wasze rady dla mam i z wielu też skorzystałam :) a co jest jeszcze fajne- że pozwalacie zapoznać się z wieloma produktami z Waszej Marki :) no i te konkursy- rewelacja :) Moja Tosia jest maleńka i mam mało czasu na branie udziału w forach,ale jak tylko Tosia śpi staram się nadrabiać czas. Pozdrawiam