Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1135 Wątki)

WIELKI KONKURS - wygraj 1 z 113 nagród! (zakończony)

Data utworzenia : 2014-05-26 10:04 | Ostatni komentarz 2014-06-26 09:19

Redakcja LOVI

13712 Odsłony
72 Komentarze

Jesteś lub będziesz Mamą! To wyjątkowy czas w Twoim życiu. Podziel się tym z nami, opisz swój dzień i wygraj jedną ze 113 nagród w konkursie "Dzień z życia Mamy".

2014-06-16 18:41

Po części masz rację Magdalenamsl, jednak byłoby to nie fair w stosunku do mam, które trzymały się regulaminu..Każda z mam biorąca udział w konkursie miała możliwość przeczytania regulaminu, i te które go przeczytały, starały się zmieścić w ograniczonej ilości znaków. Uważam ,że zmiana regulaminu w trakcie trwania konkursu była by niesprawiedliwa, bo wtedy pewnie niektóre mamy chciałyby coś dodać w swoim wpisie, a jedna mama może dać tylko jedno zgłoszenie:-) Fajnie byłoby też gdyby choć część mam biorących udział.w konkursie z nami została:-)

2014-06-16 15:13

szkoda ze w konkursie jest ograniczona ilość znakow bo szczerze mowiac ja nie liczyłam ,,, mysle ze żadna mama bedac ze swoimi maluchami i poswiecajac swój czas nie zwraca uwagi na takie sprawy jak ilość literek ,,, Myśle ze kazdy opis jest warty przeczytania i zasluguje na nagrodę ...wiem ze ilość znakow była ograniczona i wiele mam wykropczyla poza limit ale wierze ze redakcja przymknie na to oko,,, trudno jest myslec , pisać i liczyc znaki z dziecmi na glowie ,,, mysle ze powinno wprowadziac sie takie ułatwienie dla mam ze jeśli jest ograniczenie znakow to podczas pisania po 1800 znakach tekst sie zatrzymuje i już więcej nie idzie wpisac . moim zdaniem redakcja powinna przymknąć oko bo kazdy powinien opisac swój dzień tak jak uważa bez ograniczen ,,, w końcu co to za dzień jeśli nie można go opisac w calosci tylko trzeba pisać w skrotach albo wybierac fakty , chyba wtedy taki czastkowy opis nie ma sensu .. W każdym razie Redakcja postapi jak uważa : ) a ja ze swojej strony zycze wszystkim mamom powodzenia :)

2014-06-16 00:06

Wow! Ponad 500 zgłoszeń!; ) Imponująca liczba i też jest naprawdę z czego wybierać, bo wpisy są świetne; ) A ja właśnie rok temu zawitałam właśnie na forum, bo w tym samym czasie był konkurs i również do wygrania był laktator.. Bardzo chciałam go wygrać ale niestety mi się wtedy nie udało.. Choć dostałam wtedy kubeczek z bangala.pl i tak zaczął się mój romans z produktami LOVI; ) Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło; ))

2014-06-13 21:29

Aż z ciekawości wrzucę jakiś do worda i sprawdzę ile powinien zajmować ;)

2014-06-13 12:18

Owszem i to nie jedna :P

2014-06-13 09:57

Małgosiu, a myślisz, że są takie?

2014-06-12 22:38

Z tym czytaniem to będzie najwięcej pracy :P Ale najpierw zapewne odrzucą prace, które przekraczają dowolną liczbę znaków.

2014-06-12 22:25

Dziewczyny, tu nie ma co liczyć na szczęście, bo to nie loteria;). Jury wszystko musi przeczytać i wybrać najlepsze i najoryginalniejsze opisy ;)