Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1134 Wątki)

Karmienie piersią w pracy – jakie prawa Ci przysługują

Data utworzenia : 2016-02-01 21:10 | Ostatni komentarz 2017-02-02 14:25

Redakcja LOVI

10443 Odsłony
126 Komentarze

Powrót do pracy nie musi oznaczać zaprzestania karmienia piersią. Mamie karmiącej przysługują specjalne prawa. Sprawdź czego możesz oczekiwać od pracodawcy.

2017-02-02 14:25

Ojj ciężko mi było połączyć jedno i drugie. Musiałam iść do pracy gdy Córeczka miała pół roku. Nowa praca , kierowniczka sprawiała ,że bałam się korzystać z swoich praw. Przed pracą ściągałam 2 butle bleka po czym szłam nieraz na 12h fizycznej pracy nocnej. Wracałam o 7 rano z płaczem gdyż piersi mogło mi rozsadzić. I oczywiście po pracy opieka nad dzieckiem i brak snu. Ale nie rezygnowałam z karmienia. Karmiłam ponad rok pomimo wielu trudności. Córeczka była i jest dla mnie najważniejsza i warto było się poświęcać:) Mój Kochany mąż wciąż mi za to dziękuje :)

2016-05-17 20:30

Justyna mieszkasz w małej miejscowości?

2016-05-16 11:04

Ile ja bym dała zeby pójść do pracy ale w mojej okolocy to nie zabardzo

2016-05-12 14:58

Kasia, to prawda, każda mama posiedziałaby jak najdłużej... Ja gdybym mogła to siedziałabym z malym w domu do 3-ego roku życia, ale niestety sytuacja finansowa po prostu nam na to nie pozwala, bo ja nie pracuję, zarabia tylko mąż, a wiecznie nie będziemy siedzieć u moich rodziców w jednym pokoju :) A teraz wróćmy do tematu hehe

2016-05-12 11:53

To znaczy ja nie pracuje ale partner tak i ja nie narzekam ale z tymi artykułami to warto poczytac i przekazac je innym mamom

2016-05-11 17:18

No z tym się zgodzę. Bez pracy bardzo ciężko jest wychować dziecko i bo niby za co? Najlepiej żebyśmy nie miały dylematu co zrobić wrócić do pracy czy zostać z dzieckiem, bo wiadomo, że każda mama chce być z dzieckiem jak najdłużej może.

2016-05-11 14:59

Kasia.S. ale ja nie powiedziałam, że należy przedkładać pracę nad zdrowie dziecka. Napisałam, że bez pracy, dzieci się nie wychowa, bo bez pracy, nie ma pieniędzy. A jak nie ma pieniędzy, to nie ma za co dziecka wychować, w tym jak dbać o zdrowie dziecka. Dzieci zawsze będą na pierwszym miejscu. Justyna, chodzi o to, jakie prawa nam przysługują, jeśli się pracuje i karmi piersią :) Redakcja podała bardzo ciekawy artykuł, skierowany głównie dla Mam, które właśnie planują połączyć pracę i karmienie piersią :)

2016-05-11 12:07

Ja nie pracuje więc nie wiem o co dokładnie chodzi ale z karmieniem piersią w pracy to czemu nie