Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Opinie testerów #teamLOVI (52 Wątki)

Opinie osób testujących pierwszy kubek ze słomką LOVI 150ml Straw Beginner Buddy Bear

Data utworzenia : 2022-05-20 13:54 | Ostatni komentarz 2024-03-21 10:50

Redakcja LOVI

992 Odsłony
36 Komentarze

Kubek ze słomką to absolutna NOWOŚĆ w ofercie LOVI. Ma niekapiącą rurkę, odważnik, który umożliwia picie pod każdym kątem i uchwyty dopasowane do małych rączek dziecka. Czekamy na opinie mam, których maluchy miały okazję już go testować. 

2022-09-08 14:12

Bardzo fajny kubeczki takie a'la małe bidony dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych drobny poręczny dla maleńkich rączek idealny na początek rozszerzania diety solidnie wykonany na plus że posiada dodatkowo po bokach uchwyty ułatwiające z korzystania łatwy do wyczyszczenia niekapiąca i dobrze dostępna do dokupienia wymienna rurka Jestem na tak Serdecznie polecam

2022-08-26 11:54

Po dłuższym użytkowaniu muszę tu jeszcze dodać, że niestety obciążnik cały czas odpada od słomki... Mamy z lovi 2 Kubeczki w tym stylu i w obu pojawia się ten sam problem. Obciążnik jest zdecydowanie za ciężki i słomka co chwilę się odczepia 

2022-08-09 20:10

Pierwszy kubek ze słomką LOVI Straw Beginner możemy dostać w wersji Indian Summer oraz Buddy Baer. Kubek niekapek z rurką wykonany jest z materiału nie zawierającego BPA i posiada obciążnik pozwalający dziecku pić w każdej pozycji do ostatniej kropelki wody. Ma uchwyty , dzięki któremu dziecko bez problemu może trzymać w swoich małych rączkach oraz śliczne grafiki( póki co trwała, ale my też używamy go na zmianę z Canpol Babies), które zachęcają bobasa do sięgnięcia po kubek. Jego pojemność to 150 ml ,jest lekki i poręczny. Posiada miarkę i pod światło widać ile jeszcze jest wody i kiedy się kończy .  Silikonowa rurka jest miękka i delikatna dla dziąsełek maluszka oraz posiada membranę , która zapobiega rozlewaniu, a zdejmowana pokrywka kubeczka gwarantuje szczelność i higieniczność rurki, ale niestety łatwo ją zgubić.  Są łatwe w obsłudze i utrzymaniu czystości, a wymienne rurki możemy dostać za parę groszy. Dedykowany jest dla dzieci od 6mc życia. 

Moja córka zaakceptowała kubek od razu, ale zauważyłam, że po dłuższym użytkowaniu i wielu upadkach rurka wpada do wewnątrz i nie można pić wody. 

2022-08-08 10:14

Kubek super piękny designer i kolorystyka :) fajnie że jest mały i poręczny szczególnie super sprawdzi się dla małych rączek :) dziecko od razu łapie picie z niego bo ma super dostosowana do dziecka rurkę , świetnie sprawdzi się na początku rozszerzania diety ,łatwo go utrzymać w czystości bo szybko się składa i rozkłada , super duży plus za to że jest to niekapek rewelacyjne rozwiązanie :) duża pojemność na ulubiony napój albo mleczko polecam bo jest piękny ,solidny i naprawdę warto zakupić :) grafika sprawdzi się zarówno dla chłopca i dla dziewczynki 

2022-08-06 12:52

Kubeczek wizualnie bardzo ładny. Jest bardzo poręczny. Dużym plusem kubeczka jest to, że posiada on miarkę.

2022-08-01 21:10

Bardzo podoba mi się design kubeczka i jego pojemność :) Fajnie, że kubeczek jest niewielkich rozmiarów dzięki czemu jest bardzo poręczny i córeczka nie ma problemu by go utrzymać długo w rączkach :) Dużym plusem jest również miarka bo dzięki temu można kontrolować ilość wypitej przez dziecko wody.

 

 Jedyny minus kubeczka to zamknięcie, które jest mało poręczne, niestety w torbie już nie raz ten korek odczepił się od kubka 

2022-07-26 21:05 | Post edytowany:2022-07-26 21:05

Ten kubek to hit sprawdza się nam idealnie nic się z niego nie wylewa, łatwo go utrzymać w czystości i ma świetny kształt dopasowuje się do dłoni dziecka. Grafika na kubku jest cudna przypadła do gustu mojej córce. 

2022-07-26 20:04

po dluzszym czasie :) :

generalnie jestesmy bardzo na plus z kubkiem.

latwo sie go czysci, sklada itp.

Tylko jedna rzecz mi przeszkadza - brak zamkniecia przymocowanego do kubka.

Niestety zakretke mozna latwo zgubic :(