Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Opinie testerów #teamLOVI (52 Wątki)

Opinie osób testujących pierwszy kubek ze słomką LOVI 150ml Straw Beginner Buddy Bear

Data utworzenia : 2022-05-20 13:54 | Ostatni komentarz 2024-03-21 10:50

Redakcja LOVI

999 Odsłony
36 Komentarze

Kubek ze słomką to absolutna NOWOŚĆ w ofercie LOVI. Ma niekapiącą rurkę, odważnik, który umożliwia picie pod każdym kątem i uchwyty dopasowane do małych rączek dziecka. Czekamy na opinie mam, których maluchy miały okazję już go testować. 

2023-02-11 10:53 | Post edytowany:2023-02-11 10:54

Kubek ma bardzo fajny design, podoba mi się. Synek co prawda ma 11 miesięcy, ale odrazu załapał o co chodzi. Widze, ze wygodnie trzyma mu się kubeczek w porównaniu do innych. Posiada dosyć szeroka słomkę co dla nas jest plusem, dodatkowo napoj się nie wylewa. Dla dzieci zaczynających przygodę z piciem ze słomki jak najbardziej polecamy. Dziękujemy za możliwość przetestowania ;) 

2023-02-10 22:08 | Post edytowany:2023-04-12 11:19

Dziś otrzymaliśmy buteleczke . 
Jest słodka , podoba mi się szata graficzna  , kolor i wykonanie butelki , buteleczka jest malutka ma 150ml idealna dla malutkiego dziecka bo nie jest ciężka nawet z zawartością  , ma uchwyty za które dziecko ładnie łapie i buteleczka nie wypada mu z raczki . Mały ma prawie 9 miesięcy i bardzo ładnie mi z niej pije wode . Mały jeszcze się nie przyzwyczaił ze przepływ wody jest szybszy i krztusi się ale z czasem napewno się przyzwyczai . Podoba mi się to ze jak nią rzuci albo przekręci to woda się nie wylewa . 

 

Słomkę jak zauważyłam po kilkukrotnym zamykaniu pokrywką trzeba dobrze na prosto wycelować tak aby wcisnęła się do środka i wtedy nic się nie dziej bo jak się zakrzywi to potrafi woda co była w słomce  uciec . 

 

Idealna butelka dla dzieci zaczynających przygodę ze słomka od 6m życia .

 

Po dłuższym testowaniu napewno uzupełnię swoją opinie na temat buteleczki ;)  

 

Edit : 

Czytalam tu na forum ze dziewczyny maja problem z tą buteleczka ze wypada obciążnik , u mnie nie ma takiego problemu , wystarczy poprostu mocniej docisnąć  odważnik do końca po myciu butelki i nawet przy wielokrotnym upadku u nas on nie odpada ;)

Syn bardzo polubił tą butelkę i sam sobie po nią sięga i pije wode , dzięki tym uchwytom  , małe raczki maja łatwiej ;) 

z początku mieliśmy problem ponieważ syn krztusil się bo przepływ jest zbyt szybki ale z czasem się przyzwyczaił i na dana chwile umie super z niej pic . 

Takze ja polecam , nie mam do czego się przyczepić ;) 

2023-02-10 14:54

Dzisiaj otrzymaliśmy nasz pierwszy kubek 

Synek ma dopiero 4 zaraz 5 miesięcy ale już nie możemy doczekać się korzystania z jego 

Kubek wygląda pięknie z tej samej kolekcji posiadamy smoczki które sprawdzają się świetnie więc idealnie pasuje do kompletu 😊 

Już teraz synek był nim zainteresowany i chętnie go łapał więc już teraz podejrzewam że nie będzie miał problemu z utrzymaniem go

Na pewno zdam relacje jak tylko zaczniemy korzystać z kubeczka ❤

2023-02-10 14:32 | Post edytowany:2023-03-17 21:44

Właśnie dzisiaj otrzymaliśmy kubeczek do testów i jesteśmy zachwyceni! Co prawda synek ma 17 miesięcy, a kubeczek jest do nauki picia ze słomki dla maluchów 6m+, ale sprawdza się u nas znakomicie. Syn pięknie z niego pije. Po przewróceniu się kubeczka, zawartość się nie wylewa :) a to świetna wiadomość. grafika Misia robi wrażenie, synek nie może się nacieszyc, że ma „mimi” na kubeczku :) lekki, poręczny, szczelny - idealny do domu i na wyjazdy. na chwile obecna jestem naprawdę zachwycona. Post poddam edycji po dłuższym użytkowaniu :)

 

edycja: po ponad miesiącu użytkowania niestety muszę potwierdzić opinie, że odważnik w kubeczku sie odczepia. wielka szkoda

2023-01-03 11:40

 

Pierwszy kubek ze słomką Lovi 150ml Straw Beginner

 

Przepiękna szata graficzna kubeczków, zwłaszcza wersja Buddy Bear skradła moje serce. :)

Syn go otrzymał jeszcze przed roczkiem ale przyznam szczerze, że obecnie rzadko jest w użyciu właśnie ze względu na małą pojemność (150ml). Częściej sięgamy po bidony, w których mieści się więcej. Myślę jednak, że dla maluchów rozpoczynających rozszerzanie diety, na sam początek będzie ok.

 

Dla takiego małego dziecka jest to poręczny kubeczek, wygodny w trzymaniu dzięki uchwytom. Słomka nie jest zbyt twarda, więc nie podrażnia, i jest odpowiedniej długości.

 

Nie wiem czy tylko ja mam problem, czy coś źle składam ale rurka nie mieści się pod pokrywką i po zamknięciu jest lekko zakrzywiona. Mam obawy, że się odkształci, plus często zbiera się tam woda. 

 

Kolejnym minusem wg mnie jest właśnie ta pokrywka, która lubi nam się gubić ;) 

 

I ja również przy dłuższym użytkowaniu i częstszym myciu miałam problem z wypadającą rurką.

2022-10-13 20:44

Kubeczki mamy w dwóch wersjach kolorystycznych i oba sa piekne, kubeczki sa lekkie wiec dziecko nie bedzie miało problemu z jego utrzymaniem. Idealny podczas rozszerzania diety. 

2022-09-17 19:16 | Post edytowany:2022-09-17 19:17

Kubek fajny bo mały i plus za miarkę. Grafika nie schodzi. Jedna okropna wada obciążnik albo jest za ciężki, albo za luźna rurka i przez to ciągle wypada. Dla mnie to kubek problematyczny bo co go podam dziecku to często nim rzuca dając mi znak, że woda nie leci. Oczywiście przy tym się wścieka dlatego choć mały i poręczny to jak dla mnie kompletnie się nie sprawdził bo obciążnik wiecznie wypada zatem nie polecam . Przy zamkniętym bidonie wylewa się woda do środka zakrętki 

2022-09-13 01:12

Polecam ten kubeczek wygraliśmy w konkursie sprawdza nam się codziennie