Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Opinie testerów #teamLOVI (52 Wątki)

Opinie osób testujących pierwszy kubek ze słomką LOVI 150ml Straw Beginner Buddy Bear

Data utworzenia : 2022-05-20 13:54 | Ostatni komentarz 2024-03-21 10:50

Redakcja LOVI

976 Odsłony
36 Komentarze

Kubek ze słomką to absolutna NOWOŚĆ w ofercie LOVI. Ma niekapiącą rurkę, odważnik, który umożliwia picie pod każdym kątem i uchwyty dopasowane do małych rączek dziecka. Czekamy na opinie mam, których maluchy miały okazję już go testować. 

2023-06-08 05:31

Synek ma aktualnie 9 miesięcy i już trzy miesiące używamy kubeczek straw beginner. Piotruś uwielbia pić z tego kubeczka z rurką! Świetnie radzi sobie z jego trzymaniem. Pomimo częstego używania grafiki na kubku są w bardzo dobrym stanie, nic się nie wytarło, nie zdrapało. A muszę powiedzieć, że nieraz kubek lądował na ziemi w pierwszych tygodniach. Jeśli chodzi o rurkę z odważnikiem, to po upadku trzeba odkręcić zakrętkę i poprawić w środku, bo wężyk od odważnika wypada z rurki. To chyba jedyny minus tego kubka. Pojemność póki co jest dla nas wystarczająca. Taki kubek w sam raz, myślę że koło roczku przyda się już coś większego, o wyższej pojemności. Na razie jednak dalej synek będzie korzystał z tego kubka. 

2023-06-02 20:55

Pierwszy kubek ze słomką LOVI Straw Beginner Buddy Bear to kubek niekapek z rurką, która jest obciążona ciężarkiem – co pozwala dziecku wypić napój do ostatniej kropli w każdej pozycji. Kubek ma uchwyty( można je zdemontować) które sprawiają, że małe rączki bez problemu poradzą sobie z trzymaniem. Kubek ma pojemność 150 ml, co sprawia, że jest lekki i poręczny, córka go bardzo lubi z tego powodu. Grafika w ciągu kilku tygodni nie została zniszczona, ani nie starła się . Posiada miarkę i pod światło widać ile jeszcze zostało napoju w kubku. Łatwo się demontuje i montuje rurkę i są łatwe w utrzymaniu , a dostępne rurki wymienne zapewniają nam dłuższe użytkowanie kubka.  U nas tym razem rurka też nie wypada.  Kubek posiada pokrywkę, w celu higienicznego przechowywania, ale niestety często się gubi, a wciśnięta rurka powoduje, że woda wycieka. U nas tym razem rurka też nie wypada. 

2023-05-14 21:55

Kubek jest poręczny i bardzo dobrze sprawdza się przy nauce picia wody. Odważnik jak narazie dobrze trzyma się i nie odpada. Polecam ;)

2023-05-14 21:02

Zaczęliśmy coraz bardziej uzywac kubek 

syn super daje sobie radę i nawet szybko załapał picie przez słomkę wiadomo początki są trudne i nie raz jest od dołu mokry ale coraz częściej udaje mu się pic bez bycia mokrym :) 

przy uderzenia butelka bądź jak nam spadnie muszę sprawdzać czy odważnik się trzyma bo strasznie odpada nawet przy nie dużym upadku przez co syn się denerwuje jak mu podam bez sprawdzenia 

jest to bardzo uciążliwe bo sam w sobie kubeczek fajny i poręczny 

2023-03-10 14:41

Aktualnie zaczęliśmy uzywac , sprawdza się super , dobrze ze ma mała pojemność od 6 miesiąca akurat :)

2023-02-28 21:10

Od kiedy wyciągnęłam go z opakowania, stał się ulubieńcem mojej córki, z innych kubeczków nie chce już pić :)

Kubek jest od 6 miesięcy, ale dla rocznego dziecka tez jest super. Dobrze mieści się w rączkach małego dziecka, jest lekki, pojemność (150ml) jest w porządku.

Słomka nic nie przecieka, co jest dużym plusem, gdy dziecko chce sobie powymachiwać kubeczkiem. 

Podoba mi się, że można dosłownie umyć każdą część kubeczka - wszystkie elementy są do rozmontowania. 

Kubeczek jest śliczny, uniwersalna grafika nadaje się zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki. 

Sam kubeczek nie odbarwia się, gdy wlejemy do niego soczek (silikonowe elementy już się odbarwiają, ale tego akurat można się spodziewać) . 

 

2023-02-27 10:04

Świetny kubek z rurką, ulubieniec mojej córki! Lekki, dzięki uchwytom dobrze trzyma się go w małych rączkach, można pić pod różnym kątem, nie kapie, gdy córka wywróci go do góry nogami :) Do tego ładny wygląd, idealny dla maluszków :)

2023-02-17 12:05

To jest nasz kolejny kubek z rurką.

Uwielbiamy go jest mały poręczny a nasz maluch chętnie z niego korzysta.

Kubeczek jest trwały grafika nie zmywa się podczas mycia czy upadków kubeczka.

Mimo iż nasze dziecko ma skończony przeszło rok, to nie uważam aby pojemność była zbyt mała, u nas taka wielkość kubeczka sprawdza się świetnie, kubek wypełniony do pełna nie jest zbyt ciężki i nie sprawia problemu z piciem napoju.

Jedyne co bym zmieniła to większy kapsel przykrywający kubeczek;) ze względu na wyciek wody z rurki przy zamykaniu;/