Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Opinie testerów #teamLOVI (52 Wątki)

Opinie osób testujących pierwszy kubek ze słomką LOVI 150ml Straw Beginner Buddy Bear

Data utworzenia : 2022-05-20 13:54 | Ostatni komentarz 2024-03-21 10:50

Redakcja LOVI

974 Odsłony
36 Komentarze

Kubek ze słomką to absolutna NOWOŚĆ w ofercie LOVI. Ma niekapiącą rurkę, odważnik, który umożliwia picie pod każdym kątem i uchwyty dopasowane do małych rączek dziecka. Czekamy na opinie mam, których maluchy miały okazję już go testować. 

2024-03-21 10:50

Kubek jest o małej pojemności idealnie dostosowanej do małych dzieci. Posiada uchwyt, który łatwo chwyta się w rączki. Dzięki nie dużemu formatowi dziecko jest w stanie je z łatwością trzymać. Rurka z obciążnikiem to hit ! woda się nie cofa, nie wylewa ,a to ogromna zaleta . Dzieci uwielbiają bawić się kubkami, a ten uchroni przed wylaniem wody na różne powierzchnie. Mój syn uwielbiał kubki z obciążniekim i mam nadzieję, że za 8 miesięcy gdy będę rozszerzać diety również córka je pokocha :)

2024-03-12 23:19

Pierwszy kubek obciążony słomką - na początku sceptycznie do niego podchodziłam. Przy okazji wizyty u neurologopedy dostaliśmy zalecenie, żeby podawać dziecku wodę właśnie w takim kubku. Kilka dni córeczka tylko się bawiła butelką, ale nie potrafiła zaciągnąć wody. Ale po tych kilku dniach jakoś załapała i widać, że polubiła to :) Butelka jest odpowiedniej wielości dla dzieci, które dopiero uczą się picia czegoś innego niż tylko mleko. Łatwo ją rozmontować i umyć. Bardzo poręczna. 

2024-03-03 23:38

Na początku wydawał się idealny. Bobas bardzo szybko nauczył się z niego pic. Niestety po jakichś dwóch tygodniach użytkowania część rurki z odważnikiem zaczęła odpadać od części która dziecko wklada do ust... zamieniliśmy na bidon z canpol

2024-01-26 00:16

Świetny produkt. Bardzo podoba mi się to, że nie jest wielki tylko poręczny. W sam raz żeby zabrać na spacer. Silikon dobrze trzyma się tarczy. Słomka elastyczna, nie odbarwila się. Kolor który uwielbiamy :) 

2024-01-22 20:04

Kolekcja Jungle VIBES

Nie ukrywam, że zaskoczyła mnie grafika z tej kolekcji, ale oczywiście pozytywnie. Jest przeźroczysty z grafiką-  liście i gepard, która jest trwała. Kubek mimo, że ma grafikę to nie ma problemu by zobaczyć ile jeszcze jest w niej wody.  Kubek jest ze słomką z odważnikiem. Moja córka lubi po niego sięgać, bo jest lekki i poręczny, ma uchwyty. Słomka nie wypada, dobrze się trzyma i można z niego pić w każdej pozycji. Ma dość spory otwór, łatwo się go rozbiera i czyści.  

2023-12-31 23:37

Pierwszy kubek z obciążoną słomką LOVI 150 ml Jungle Vibes​

 

Przeznaczony dla dzieci powyżej 6miesiaca życia, które uczą się pić za pomocą słomki 

Zachwyca już sam piękny motyw. Myślę, że może być używany zarówno przez dziewczynkę jak i chłopca. 

Kubek ma profilowany uchwyt dzięki czemu małe rączki dobrze go trzymia. 

Słomką jest typu niekapek, wykona a z miękkiego silikonu. Dziecko pijąc nie podrażnią podniebienia. Ponadto słomką zakończona jest odważnikiem dzięki któremu dziecko może pić pod każdym kątem. 

 

Kubek bardzo łatwo utrzymać w czystości.

 

Ten kubek to świetna alternatywa dla bidonów. Mały, poreczny, bezpieczny. 

2023-12-18 13:20

Opiniuje kubek Jungle;)

To juz kolejny kubek z odwaznikiem;) 

Pamietam kiedy mialysmy pierwszy kubek i faktycznie czesto ta rurka wypadala ;/ tak sie zastanawiam czy to byla kwestia kubeczka czy tez wieku dziecka;/ 

Bo mając kolejne kubeczki juz tego problemu nie było, byc moze mniej upadkow mniej trząchania machania butelka i lepiej sie trzyma a moze poprostu taki byl kubeczek taka partia;)

To co moge powiedziec to kubeczki maja przemyslana konstrukcje dzieki czemu ta rurka faktycznie zbiera napoj  podczas przechylania jak jest go malo duzo lepiej nizeli zwykle kubki z rurką.

Kubeczki maja sliczne wzory a grafika jest trwala i mimo częstego używania przez dziecko a przezemnie zmywania nadal sie dobrze trzyma;)

Poręczny dzięki uchwytom ale mozna z nich zrezygnowac przy starszym maluchu;) 

Wg mnie super przemyslany kubeczek jako pierwszy i jako kolejny i kolejny;D

 

2023-07-12 21:07 | Post edytowany:2023-07-12 21:08

Minęło już trochę czasu od kiedy kubek pojawił się u nas i muszę z wielkim smutkiem powiedzieć ze odważnik non stop u nas wypada wystarczy lekkie puknięcie i muszę na nowo wkładać :( syn tez się zaczął denerwować jak mu dałam bez sprawdzenia a odważnik Nie był wsadzony 

nie Wiem jak jest u was ale ja nawet czuje ze jest on luźny i za pewne dlatego wypada 

niestety ale kubek poszedł poki co w odstawke już nie zabieram go na spacery bardziej gdzieś w domu go użyje ale drugi kubek jest przygotowany gdyby z tym znowu był problem