Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Opinie testerów #teamLOVI (52 Wątki)

Opinie osób testujących kubki LOVI 360

Data utworzenia : 2013-05-16 22:58 | Ostatni komentarz 2023-05-05 22:10

Redakcja LOVI

41915 Odsłony
232 Komentarze

Zapraszamy osoby, które w kolejnych edycjach konkursu na najbardziej pomocnych użytkowników forum wygrały kubeczki LOVI 360, do podzielenia się opinią o produkcie.

2018-10-05 14:08

Ostatnio zakupiłam starszemu synkowi i kubek jest rewelacyjny. Praktyczny i na dodatek lekki.

2018-09-15 08:38

Kubki ogólnie super . Tylko mają jedną wadę - bardzo szybko schodzą obrazki z nich .

2018-09-14 16:06

Po czasie faktycznie uszczelke trzeba wymienić można kupić same uszczelki i wymienić i znów działa wszystko. U nas raz się uszczelka odksztalcila trochę ale to przez to że leżała zgieta dłużej ja ja wyprostowalam stawiając na nią deskę do krojenia na jakiś czas ale i tak uszczelkę zmieniać warto po 3 miesiącach:)

2018-08-11 06:46

Kubek fajny, atrakcyjny dla oka i naprawde praktyczny.. na początku sprawdzał się niesamowicie, jednak z czasem uszczelka przestała pasować i zaczął przeciekać. Możliwe że to ja ją źle zamontowałam, ale było tak nawet po kilku próbach nałożenia jej ponownie - uszczelka odstaje po jednej stronie. Czy ktoś miał taki sam problem i wie jak go rozwiązać? Może być też tak że to przez to, że kubek kilka razy wylądował na ziemi - plusem tutaj jest fakt, że przy kontakcie z ziemią nawet się nie zarysował ;p.

2018-07-30 13:24

Wracam tutaj po dwóch latach od wygrania kubeczka, bo dopiero teraz tak naprawdę mogę wydać o nim opinię. I powiem Wam, że kubeczek jest rewelacyjny! Mała już dawno garnęła się do picia ze zwykłego kubka, ale wiadomo, że nie uniknie się rozlania. Kubeczek 360 Lovi rozwiązał ten problem. Fakt faktem, że nadruk na kubeczku szybko się starł, a i jak mała rzuciła kubkiem o kafelki to też trochę się rozlało, ale myślę, że to praktycznie żadne minusy. Jest rewelacyjny i córcia szybko podłapała picie z niego. Troszkę ma dużo zakamarków i ręcznie czasem ciężko go doczyścić, ale na szczęście jest zmywarka :) Polecam wszystkim serdecznie! :)

2018-07-28 10:20

Ostatnio wygrałam tu na LOVI jeden z kubeczków 360, ale już je znam.Miał go mój młodszy synek. Powiem tak, nigdy i nigdzie nie spotkałam tak fajnego kubka jakim jest ten 360, jest po prostu REWELACYJNY, na początku zastanawiałam się czy synek będzie potrafił z niego pić, ale jak go dostał to tak jakby od razu wiedział o co chodzi. Załapał od razu. A w czym jest taki rewelacyjny? Gdzie nie przyłożysz dziubka tam pijesz i to jest fajne, nie trzeba szukać ustnika, nic się nie wylewa. Używaliśmy go praktycznie bez przerwy, i jest mocny, tyle razy co on upadł to bym nie pomyślała, że będzie jeszcze działał, ale po ktrórymś razie coś tam pękło i zaczął przeciekać, ale bardzo dluuugo służył, dlatego tym bardziej się cieszę, że mam drugi dla maleństwa, które jest jeszcze w brzuszku, na pewno się nie zmarnuje. POLECAM!!!!!!!!!!!

2018-06-12 13:12

Kubeczek Lovi 360 czeka na przetestowanie przez Igę. Zuza testowała kubeczek prawie 4 lata temu. Kubeczek jest bardzo wygodny, poręczny i łatwy w utrzymaniu czystości. Nie przepuszcza wody, dzięki czemu dziecko nie zalewa się. Idealny przed korzystaniem ze szklanek i zwykłych kubków. Jednym słowem: POLECAM!

2018-06-11 19:14

Kubki lovi 360 są naprawdę godne polecenia. Pił z nich synek jak był mały, a teraz będę próbować ich używać z córcia. Jak dla mnie dużym plusem jest to, że nie trzeba jakoś bardzo mocno ''zassać'', by picie leciało, jale to niestety często bywa z kubkami niekapkami. Do tego oczywiście wspiera naukę picia z normalnego kubka, łatwo się go rozkręca i myje. Mnie osobiście urzekła seria z królikami - ale wiadomo kwestia gustu:).