Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1493 Wątki)

Przepiśnik

Data utworzenia : 2016-11-17 14:12 | Ostatni komentarz 2022-01-07 21:08

Konto usunięte

27179 Odsłony
1330 Komentarze

Będziemy tu dodawać przepisy na ciasta, muffinki, obiady, co tylko chcecie! :) ----- Tutaj drogie mamy inspirujemy się nawzajem, propozycjami prostymi, wytrawnymi lub po prostu improwizacjami obiadowymi - dlatego że nie ma nic gorszego od stania przed otwartą lodówką z myślą "co ja mam ugotować jak wszystko już było?" ;) ----- Szukam wypróbowanego przepisu na flaki wołowe, wołowo-wieprzowe. Jeżeli macie sprawdzone przez was to podrzućcie.

2013-12-03 10:34

A u nas dzisiaj faszerowany kabaczek. Dostałam niepryskanego z działki i dzisiaj mam zamiar się nim zająć :)

2013-12-03 10:28

u nas dziś kopytka ;)

2013-11-29 19:24

Jutro mielone a dziś sosik i naleśniki. Cieżko mi pomysły przychodzą co ugotować dobrze ze tu mozna czerpać inspiracje!:)

2013-11-28 17:21

Basia to zmęczenie w końcówce ciąży. Ja na twoim miejscu bym się nie bawiła w gotowanie, tylko w jakiejś knajpie zamówiła obiad, przywieźli by ci do domu i musiałabyś tylko odgrzać i położyć na talerze :) A tak to się biedna męczyć zamiast korzystać z ostatnich chwil kiedy możesz odpocząć :)

2013-11-28 16:06

ehh a ja się użeram z polędwiczkami w sosie borowikowym i faszerowanymi bakłażanami... gości będziemy mieć , wolałabym poleżeć i sobie odpocząć a nie skakać przy piecu ;) do tego sprzątanie przed, sprzątanie po, zakupy... albo jestem niegościnna albo po prostu już nie powinnam tego robić i to czuję...

2013-11-28 15:20

My dzisiaj też szybko, schabowe z ziemniakami. Ziemniaki się gotują, a schabowe zaraz usmażę :) Ot i cały dzisiejszy obiad :) Pogoda jest niefajna, mała od rana marudna i mnie też się z tego tytułu nic nie chce.

2013-11-28 13:56

A u nas coś na szybko czyli potrawka z kurczaka z ryżem dla Filipa a dla nas kotlety z piersi i ziemniaczki. Choć pewnie zje i z nami troszkę ;)

2013-11-28 13:24

Również kupowałam , ale odkad dostałam od mam na forum kopniaka - powywalalam vegety, kostki a gorace kubki ktore miałam zostawiłam dla partnera bo w pracy czasami sobie podczas sniadania robi :) Dziekuję bardzo , zrobię z dodatkiem koperku bo ziół prowansalskich nie mam .. Czostnek mam tylko suszony ale mysle ze przejdzie .