Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1474 Wątki)

Jak wyglądały Wasze zaręczyny????

Data utworzenia : 2017-05-11 22:58 | Ostatni komentarz 2021-05-26 10:24

Zabusia90

6161 Odsłony
155 Komentarze

Hej jak wyglądały Wasze zaręczyny??gdzie się odbyły???? Czy długo się znaliście?????

2021-05-26 10:24

Ale oczywiście u nas obydwu stronom pasowało takie rozwiązanie ,nie wyobrażam sobie że dziewczyna oczekuje kwiatów świec itp a chłopak to olewa

2021-05-26 10:23

Mąż wrócił z pracy za granicą pojechaliśmy do jubilera wybraliśmy pierścionek i powiedzieliśmy rodzicom że bierzemy ślub , zero romantyzmu i zbędnego pitu pitu�

2021-05-14 10:53

My uwielbiamy podróże więc mój mąż wymyślił że oświadczy się podczas lotu balonem ;)

Nasz ślub też był z tematem podróży.

Nie był to ślub jak inne. W sensie postanowiliśmy że to bardziej wydarzenie dla nas niż dla gości.

Dlatego ślub cywilny w plenerze, zero disco polo itd mimo że nie wszystkim to się podobało.

Ale my wspominamy to jako najlepszy dzień naszego związku póki co bo był naprawdę taki nasz ;))

Konto usunięte

2021-05-14 09:31

Moje zaręczyny odbyły się podczas wigilii z jego rodziną 

Poprosił kolegę żeby był Mikołajem, każdy musiał powiedzieć jakiś wierszyk albo zaśpiewać żeby dostać prezent. Kiedy ja powiedziałam swoją kwestie, podszedł do mnie, że ten prezent wręcza mi on (cały roztrzęsiony) i się oświadczył ^^ mamy nagrany filmik z tego wydarzenia, mogłabym oglądać na okrągło. Nawet jego siostra dopasowała mi kolor paznokci do kamienia żeby dobrze się pierścionek prezentował 

https://feederleague.pl/modne-pierscionki-zareczynowe-co-kupic-dla-wybranki/

Na stronie jest sporo inspiracji na pierścionki zaręczynowe. 

2021-02-14 20:10

Monia dokładnie ślub się bierze że względu na siebie a nie dzieci 

2021-02-14 11:47

Jak się kogoś kocha to się wychodzi za mąż nie patrząc na to że się ma dzieci już.. Nie robisz chyba tego dla dzieci tylko dla siebie? 

2021-02-13 10:24

My na szczęście mamy swoje własne ciężko zarobione M4 zza granicy tak ze tylko dzidzia i będzie wszystko tak jak powinno być a jak będą fundusze to o o do domku się pomyśli. Niektórzy nie mają potrzeby zawierania związku małżeńskiego u nas była to tylko formalność nic się po ślubie nie zmieniło ☺

2021-02-12 21:42

Kverve niektóre marzą o białej sukni. I nie ważne czy ma już dzieci czy jeszcze nie