Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Konkursy #teamLOVI (376 Wątki)

Zwycięzcy konkursu forum #teamLOVI - edycja STYCZNIOWA 2023

Data utworzenia : 2023-02-06 15:00 | Ostatni komentarz 2023-09-04 21:32

Wątek edytowany: 2023-02-06 15:10

Redakcja LOVI

2000 Odsłony
137 Komentarze

Dziękujemy, że jesteście tak pomocne i aktywne w naszej społeczności #teamLOVI. Z radością ogłaszamy wyniki styczniowej edycji 2023 na najbardziej pomocnych użytkowników forum LOVI!

 

NAGRODĘ GŁÓWNĄ LOVI zestaw akcesoriów z kolekcji BUDDY BEAR otrzymują:

 

[email protected] 

Ann 

halmanowa 

olaleksandra94 

Valentina23

schwarzsie 

anaaa536 

Idziemka 

magnolijam32

Mamadokwadratu

 

WYRÓŻNIENIE LOVI pierwszy kubek ze słomką LOVI 150ml Straw Beginner Buddy Bear otrzymują: 

 

Aniss 

ll!a 

Mama_Wojtusia 

ila212 

Mamą być 

Lisza

Nataleczka 

[email protected] 

[email protected]

MałaZołza

 

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy do kolejnej edycji konkursu!

 

Pozdrawiamy serdecznie,

Redakcja LOVI

2023-02-07 18:05

Dziękuję bardzo za wyróżnienie i gratuluję pozostałym 

2023-02-07 16:25

W końcu po kilkunastu nieudanych próbach udało mi się coś załapało i mail zwrotny ode mnie poszedł Mam nadzieję że też dostanę podobnie tak jakby jakąś odpowiedź abym była pewna że wszystko dotarło tak jak należy ale pewnie już nie dziś nie o tej porze tylko dopiero jutro z rana trochę się namęczyłam i nakombinowałam ale koniec końców poszło Nie wiem co było grane może coś się zacięło może jakieś przeciążenie na poczcie nigdy wcześniej mi się tak nie trafiło zawsze te maile szły bez problemu No cóż zdarza się

Konto usunięte

2023-02-07 15:46

Też myślę że wyniki mogły być również zahaczone o luty. Mam laktator dlatego też sie nie udzielałam żeby dać szansę innym. Za to w styczniu byłam praktycznie codziennie więc dziwi mnie nawet brak wyróżnienia;)

2023-02-07 15:05

Dziękuję za wygraną i możliwość testowania :) 

Mi się udało bez żadnego problemu wysłać odpowiedź zwrotną i dostałam potwierdzenie od Lovi,że mail doszedł.

 

Aniss, MałaZołza, powiem wam że śledząc przez cały miesiąc forum byłam pewna, że zobaczę was wśród laureatek głównej nagrody, tak że dla mnie to też trochę szok.

Wydaje mi się że mogła być też brana aktywność z lutego do momentu ogłoszenia wyników, ale mogę się mylić. 

2023-02-07 14:19

Kurczę, a ja e-maila zwrotnego nie dostałam. Mam nadzieję że moja wiadomość mimo wszystko dotarła do Redakcji.

2023-02-07 14:14

A ja w dalszym ciągu nie mogę wysłać odpowiedzi do Lovi z moim adresem już próbowałam dzisiaj kilkakrotnie o różnych porach dnia myślałam że może jest jakiś przeciążenie na poczcie próbowałam też wysyłać na adres z którego przychodziły poprzednie maile ale on jest  całkiem identyczny i cały czas wyskakuje błąd jeszcze tak pomyślałam że może redakcja ma zbyt zapchaną skrzynkę mailową i musi to usuwać trochę wiadomości z tego powodu nie chcę to dojść ale nie wiem już nie mam pomysłu Napisałam do nich na Instagramie zobaczymy Może ktoś odpisze będę jeszcze dzisiaj próbować Może w końcu się uda odesłać maila

2023-02-07 13:35

Bardzo dziękuje za wygraną, nie spodziewałam się, że w tym miesiącu uda mi się wygrać cokolwiek do testowania :) ogromnie się cieszę, bo akurat miałam zakupić kubeczek ze słomką dla synka, bo z canpola nam się zużył ;) 

jeszcze raz serdecznie dziękuje i gratuluje wszystkim użytkownikom nagród i wyróżnień! :)

2023-02-07 13:01

Ewcia też mnie troche wyniki zaskoczyły;) ale powiem szczerze ze 2 dni przed wynikami żadziej sie udzielałam myślac że już z tego miesiaca nie beda posty brane pod uwagę;) a wiem ze a na forum dziewczyny które chcą wygrac laktator;)

a moze posty były za mało wartosciowe;)  kto wie;) nie zawsze  sie udaje wygrac;) 

ale dziękuje za kubeczek;) mała  bedzie zadowolona z nowego kubaska;)

 

co do emaila jak b inny ten e-mail niż zawsze czy zmieniły sie jakies zasady w testowaniu?