Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Konkursy #teamLOVI (376 Wątki)

Zwycięzcy konkursu forum #teamLOVI - edycja STYCZNIOWA 2023

Data utworzenia : 2023-02-06 15:00 | Ostatni komentarz 2023-09-04 21:32

Wątek edytowany: 2023-02-06 15:10

Redakcja LOVI

2015 Odsłony
137 Komentarze

Dziękujemy, że jesteście tak pomocne i aktywne w naszej społeczności #teamLOVI. Z radością ogłaszamy wyniki styczniowej edycji 2023 na najbardziej pomocnych użytkowników forum LOVI!

 

NAGRODĘ GŁÓWNĄ LOVI zestaw akcesoriów z kolekcji BUDDY BEAR otrzymują:

 

[email protected] 

Ann 

halmanowa 

olaleksandra94 

Valentina23

schwarzsie 

anaaa536 

Idziemka 

magnolijam32

Mamadokwadratu

 

WYRÓŻNIENIE LOVI pierwszy kubek ze słomką LOVI 150ml Straw Beginner Buddy Bear otrzymują: 

 

Aniss 

ll!a 

Mama_Wojtusia 

ila212 

Mamą być 

Lisza

Nataleczka 

[email protected] 

[email protected]

MałaZołza

 

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy do kolejnej edycji konkursu!

 

Pozdrawiamy serdecznie,

Redakcja LOVI

2023-02-07 11:13

Bardzo dziękuję i gratuluję pozostałym dziewczynom! :) 

Co do maila, to ja akurat nie miałam żadnych problemów, dostałam nawet maila zwrotnego. Może mieli jakieś chwilowe problemy?

2023-02-07 11:11

Ja wczoraj wysyłałam i też nie było problemu a właśnie teraz otrzymałam maila zwrotnego od Lovi, także mój dotarł na pewno :)

2023-02-07 08:31

Ja nie mam pewności, czy wiadomość do Redakcji dotarła, ale wygląda na to, że tak. Bo normalnie odpowiedziałam na e-mail i żaden błąd przy wysyłaniu nie wystąpił. Ale może dla pewności Redakcja mogłaby sprawdzić i potwierdzić, że odebrała wiadomości zwrotne od zwycięzców?

 

Gratuluję wszystkim dziewczynom, które otrzymały nagrody główne i wyróżnienia. Ja bardzo się cieszę, bo synek zaraz za 3 dni kończy 5 miesięcy i powoli się szykujemy na rozszerzanie diety, a co za tym idzie - naukę picia wody. Także zestaw otrzymamy tak naprawdę w idealnym momencie. Aż z radości strąciłam z biurka butelkę po wodzie, jak przyszedł e-mail od Redakcji :)

2023-02-07 04:56

Ja juz na maila probowalam odpisać kilkakrotnie i w dalszym ciągu wyskakuje błąd w którymś z maili juz próbowałam zamienić tez na ten z poprzednich testow i jest to samo połączenie z Internetem tez mam ok no nic będę próbować jeszcze jutro moze sie uda 

2023-02-06 23:19

Mama Miki pierwszy raz muszę napisać, że rozumiem rozczarowanie :( do tej pory zawsze mi się udawało i tym razem również byłam pewna, że się załapię na nagrodę główną. Wydawało mi się, że jestem dość często i że staram się pisać wyczerpujące komentarze, a przynajmniej robiłam to tak jak do tej pory. Ale też nie było mnie tu poprzednio jakiś czas, więc może przegapiłam, że coś się pozmieniało. 

 

W każdym razie Droga Redakcjo Lovi dziękuję za wyróżnienie i mam pytanie, które skierowałam również w odpowiedzi na maila - czy byłaby możliwość zamiany kubeczka na Easy Switch?

Kubek Straw Beginner miałam już okazję testować, a Easy Switch byłby pierwszym kubeczkiem dla kolejnego maluszka. Jeśli nie ma takiej możliwości to oczywiście rozumiem.

 

Będę wdzięczna za odpowiedź. 

 

Gratulacje dziewczyny i powodzenia w tym miesiącu :)

2023-02-06 22:26

Bardzo dziękuję. Ogromnie się cieszę ;)

Gratulacje dla wszystkich dziewczyn ;)

2023-02-06 20:44

Gratulacje wygranych ! 
Bardzo się cieszę ze udało mi się po raz kolejny wygrać ;) 

Dziewczyny ja odpisałam normalnie na e-maila jak zawsze i doszlo Normalnie do redakcji . Może macie jakiś problem z internetem ?  często na wifi tak mam jak wy . Słabsza prędkość i już nie idzie. 

2023-02-06 20:28

Bardzo dziękuję serdecznie za wyróżnienie Gratuluję pozostałym mnie również nie udało się wysłać maila zwrotnego wyskakuje mi błąd powiedzcie dziewczyny dokładnie na jaki adres odesłałyście maila tak żeby wszystko poszło tak jak należy