Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Konkursy #teamLOVI (376 Wątki)

Zwycięzcy konkursu forum #teamLOVI - edycja STYCZNIOWA 2023

Data utworzenia : 2023-02-06 15:00 | Ostatni komentarz 2023-09-04 21:32

Wątek edytowany: 2023-02-06 15:10

Redakcja LOVI

1959 Odsłony
137 Komentarze

Dziękujemy, że jesteście tak pomocne i aktywne w naszej społeczności #teamLOVI. Z radością ogłaszamy wyniki styczniowej edycji 2023 na najbardziej pomocnych użytkowników forum LOVI!

 

NAGRODĘ GŁÓWNĄ LOVI zestaw akcesoriów z kolekcji BUDDY BEAR otrzymują:

 

[email protected] 

Ann 

halmanowa 

olaleksandra94 

Valentina23

schwarzsie 

anaaa536 

Idziemka 

magnolijam32

Mamadokwadratu

 

WYRÓŻNIENIE LOVI pierwszy kubek ze słomką LOVI 150ml Straw Beginner Buddy Bear otrzymują: 

 

Aniss 

ll!a 

Mama_Wojtusia 

ila212 

Mamą być 

Lisza

Nataleczka 

[email protected] 

[email protected]

MałaZołza

 

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy do kolejnej edycji konkursu!

 

Pozdrawiamy serdecznie,

Redakcja LOVI

2023-02-16 11:38

Choć jestem tu codziennie niestety nie udało się w tym miesiącu więc gratulacje dla bardziej wytrwałych. My mamy już ten kubek :) i mogę go polecić jak najbardziej spełnia swoją rolę choć tak jak pisałam już wcześniej nasze wygrane wzory są bardziej dla chłopców, ale dziewczynki też nie muszą mieć wszystkiego na różowo...

2023-02-12 19:32

Hehe no wlasnie wlosy fajne widze ze gesciutkie ;) 

U nas dlugie tez w sumie ale z lokami  ;) wiec wygladaja na krotsze;) a z czesaniem to tez srednio jej sie podoba o spieciu grzywki nie wspomne;)

2023-02-11 16:35

Aniss no czuprynke to ona ma gęstą jak na roczniaka i włoski też ma długie, przez co niektórzy uważają ją za starsza niz jest :D 

Fajne ma te włoski, ale gdy przychodzi do czesania, to jest jeden wielki krzyk :D 

2023-02-11 13:18

U nas paczuszka rowniez w domu ;) mala jak zobaczyla kubek to oczywiscie odrazu trzeba jej dac ;) hehe z tego co widze to maluchy otwieraja paczki ;) 

Annna jakie geste wloski ma twoja coreczka ;) 

2023-02-10 19:26

U mnie także był kurier i paczka jak zawsze z super rzeczami LOVI. Nasza kolekcja smoczków się powiększa. Kubeczki jeszcze chwila i będziemy testować

2023-02-10 18:33

Też dzisiaj nam przyszła paczuszka :) 

Butelki są prześliczne, jak zresztą cała kolekcja :) 

Córka już testuje :)

2023-02-10 13:30

Również otrzymaliśmy paczuszke 😊 

Dziękujemy za kubek nie możemy się doczekać aż synek będzie mógł z niej korzystać ❤ 

 

2023-02-10 13:24

Do nas też dotarła paczuszka :D nie mogę doczekać się kiedy synek zacznie korzystać z butelki :D bardzo ładnie wygląda:D otworzyłam paczke z synem i powiedziałam,  że to dla jego brata to powiedziała "aa to dzidzi" i zaniósł bratu butelkę;)