Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Konkursy #teamLOVI (376 Wątki)

Zwycięzcy konkursu forum #teamLOVI - edycja STYCZNIOWA 2023

Data utworzenia : 2023-02-06 15:00 | Ostatni komentarz 2023-09-04 21:32

Wątek edytowany: 2023-02-06 15:10

Redakcja LOVI

1998 Odsłony
137 Komentarze

Dziękujemy, że jesteście tak pomocne i aktywne w naszej społeczności #teamLOVI. Z radością ogłaszamy wyniki styczniowej edycji 2023 na najbardziej pomocnych użytkowników forum LOVI!

 

NAGRODĘ GŁÓWNĄ LOVI zestaw akcesoriów z kolekcji BUDDY BEAR otrzymują:

 

[email protected] 

Ann 

halmanowa 

olaleksandra94 

Valentina23

schwarzsie 

anaaa536 

Idziemka 

magnolijam32

Mamadokwadratu

 

WYRÓŻNIENIE LOVI pierwszy kubek ze słomką LOVI 150ml Straw Beginner Buddy Bear otrzymują: 

 

Aniss 

ll!a 

Mama_Wojtusia 

ila212 

Mamą być 

Lisza

Nataleczka 

[email protected] 

[email protected]

MałaZołza

 

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy do kolejnej edycji konkursu!

 

Pozdrawiamy serdecznie,

Redakcja LOVI

2023-03-07 11:19

No to faktycznie musi być uciążliwe przy użytkowaniu kubka. Nasz narazie czeka aż syn zacznie pić wodę,  ale pewnie będziemy mieli ten sam problem z odpadającym obciążnikiem. 

2023-03-07 10:27

U nas ostatnio też coś częściej się odczepia. Na początku w ogóle, a teraz raz na jakiś czas. Córka się złości jak próbuję pic a nic nie leci, stąd wiem,że obciążnik spadł.

2023-03-06 16:17

Ja mam to samo . Po dłuższym czasie używania kilka razy w ciągu dnia obciążnik odpada . Sama bym nie zauważyła ale malutka jak probuje pic to sie denerwuje bo nie leci i wtedy już wiem ze spadło . Wydaje mi się ze ta rurka jest za krótka i ciężar obciążnika jej nie utrzymuje bo porównałem sobie z innym kubkiem z obciążników i tam ta rurka od gory jest duzo dłuższa 

2023-02-28 12:23

U mnie raz się odczepili, ale to dlatego że nie docisnęłam dobrze elementów

2023-02-27 14:49

Dziewczyny mam problem z tym kubkiem...ponieważ odczepia mi się cały czas ten obciążnik z tą rurka w środku i nie leci. Jak założę to chwila jest dobrze a zaraz znów spada...

2023-02-22 21:55

A mi się wydaje, że te butelki są raczej uniwersalne, i stardust, i Buddy Bear. Zresztą na opakowaniu nie pisze, że to butelka dla chłopców :D 

Mi się ta kolekcja staranie podoba, a córce kubki się podobają, bo bardzo lubi z nich pić :)

2023-02-21 12:34

U nas też wszystko było różowe, ubranka, pokój i ulubiony kolor dziecka to był oczywiście róż. Doszło do tego że są czasy modnej teraz Wednesday i liczy się tylko kolor czarny. Czy to ma być kurtka, plecak czy gumki do włosów. Teraz poprostu nie cierpi różu. Po części może to moja wina bo sama wybierałam jej wszystko w kolorze pudrowy róż. Teraz z młodszą córką już tak nie robię, mamy ciuszki bardziej uniwersalne beż, brąz, a wózek jest turkusowy. Jednak stwierdziłam :) że ktoś kto projektował te kubki które były całkiem niedawno do wygrania a teraz znowu są, tak samo jak poprzednio wygraną były granatowe butelki że ktoś jest rodzicem synów lub lubi chłopców :) bo wszystko jest bardziej pod nich :)

2023-02-17 21:05

Nelia to ja ci powiem ze mam dwie corki i starsza faktycznie tych rozow miala wiecej ;) mlodsza ma wiekszosc w kolorach uniwersalnych;) a zdazy sie ze spodnie czy koszulki tez ma chlopiece;)