Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Konkursy #teamLOVI (376 Wątki)

Zwycięzcy konkursu forum #teamLOVI - edycja marcowa 2023

Data utworzenia : 2023-04-24 16:30 | Ostatni komentarz 2023-07-07 11:07

Wątek edytowany: 2023-04-25 11:06

Redakcja LOVI

1502 Odsłony
93 Komentarze

Dziękujemy, że jesteście tak pomocne i aktywne w naszej społeczności #teamLOVI. Z radością ogłaszamy wyniki marcowej edycji 2023 na najbardziej pomocnych użytkowników forum LOVI!

 

NAGRODĘ GŁÓWNĄ LOVI 

zestaw naczyń z kubkiem LOVI Granola
zestaw naczyń z kubkiem LOVI Pistachio
Pierwsza łyżeczka do karmienia LOVI 2 szt. Granol
Pierwsza łyżeczka do karmienia LOVI 2 szt. Pistachio
Łyżka do zupy LOVI 2 szt. Granola
Łyżka do zupy LOVI 2 szt. Pistachio

 

otrzymują: 

 

ann

schwarzsie

olaleksandra94

anaaa536

[email protected]

Patrycja.123

valentina23

mama_wojtusia

aniss

malazolza

 

WYRÓŻNIENIE LOVI 

 

zestaw naczyń z kubkiem LOVI Granola
Łyżka do zupy LOVI 2 szt. Granola

 

otrzymują: 

syll_k

lisza

paula54555

oliwejra

czarulka

nelia

mamusiadwochchlopcow

 

 

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy do kolejnej edycji konkursu!

 

Pozdrawiamy serdecznie,

Redakcja LOVI

2023-04-29 09:16 | Post edytowany:2023-04-29 09:17

U nas tez było przykryte kartonem. Nic nie było zniszczone. Podoba mi się design naczyń, lubię takie proste rzeczy, No i te bezowo-brązowe kolory, No u mnie strzał w 10. Jedyny minus dla mnie to, ze nie można ich podgrzewać w mikrofalówce. Duzym plusem dla mnie jest to iż są dosyć głębokie, dzięki temu jak synek je nie wyplywa mu nic na boki, a często podaje jogurt/mus obok. Jak widać na załączonym obrazu najwazniejszy tester zadowolony. Także dziękujemy za możliwość przetestowania i polecamy :D

2023-04-28 15:09

paczuszka dotarła i nas też były przykryte kartonikiem ale chyba chodzi po prostu o ekologie aby tych foliowych zabezpieczeń nie dodawać;)

ale chyba opakowania bedą zmieniane naczynek bo jedno w pudełku a drugie tak inaczej opakowane moze też właśnie ze wzgledu na srodowisko;) 

u nas naczynia rozdzielone jedna i druga córka zadowolone;) a obiad wczoraj jedzony 4 łyżkami na zmiane;) jak testowac to testować osadziło młodsze dziedzie;)

2023-04-28 09:30

jak dzieciaki jadły obiad to aż e jedzenie jakoś ładnie wyglądało, a córka zachwycona nowymi naczynkami 

2023-04-28 09:26

Nasza paczka była tak samo zapakowana jak Wasza, ale mi to nie przeszkadza, nic nieuszkodzone :) Ale rzeczywiście piękne są te naczynia, te kolory :) 

2023-04-27 22:13

a i po 2 sztuki są łyżeczki więc dla nas wielki+

2023-04-27 20:25

u mnie nagroda gówna a mimo wszystko też miałam  kartonem przykryte, trochę miałam uszkodzone opakowanie tego jasnego kompletu, le to nic bo i tak do wyrzucenia, a naczynka przyszły całe 

2023-04-27 18:51

Justys a ty jako że miałaś nagrodę główną nie miałaś inaczej zapakowane? W bibulke ładnie itp widziałam na filmikach że takie paczki ładnie zapakowane zaklejone były właśnie z nagroda główną :) 

U mnie też wszystko całe na szczęście ale z ciekawości pytam :) 

2023-04-27 18:42

Ja też dostałam karton akcesorii przykrytych drugim kartonem ale nic nie jest uszkodzone ;) piękny zestaw ;)