Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Konkursy #teamLOVI (376 Wątki)

Zwycięzcy konkursu forum #teamLOVI - edycja marcowa 2023

Data utworzenia : 2023-04-24 16:30 | Ostatni komentarz 2023-07-07 11:07

Wątek edytowany: 2023-04-25 11:06

Redakcja LOVI

1503 Odsłony
93 Komentarze

Dziękujemy, że jesteście tak pomocne i aktywne w naszej społeczności #teamLOVI. Z radością ogłaszamy wyniki marcowej edycji 2023 na najbardziej pomocnych użytkowników forum LOVI!

 

NAGRODĘ GŁÓWNĄ LOVI 

zestaw naczyń z kubkiem LOVI Granola
zestaw naczyń z kubkiem LOVI Pistachio
Pierwsza łyżeczka do karmienia LOVI 2 szt. Granol
Pierwsza łyżeczka do karmienia LOVI 2 szt. Pistachio
Łyżka do zupy LOVI 2 szt. Granola
Łyżka do zupy LOVI 2 szt. Pistachio

 

otrzymują: 

 

ann

schwarzsie

olaleksandra94

anaaa536

[email protected]

Patrycja.123

valentina23

mama_wojtusia

aniss

malazolza

 

WYRÓŻNIENIE LOVI 

 

zestaw naczyń z kubkiem LOVI Granola
Łyżka do zupy LOVI 2 szt. Granola

 

otrzymują: 

syll_k

lisza

paula54555

oliwejra

czarulka

nelia

mamusiadwochchlopcow

 

 

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy do kolejnej edycji konkursu!

 

Pozdrawiamy serdecznie,

Redakcja LOVI

2023-05-04 14:40

Te zielone widziałam na insta były w eleganckim opakowaniu właśnie idealnie nadały by się na prezent :) . ale pewnie właśnie kwestia ekologii

2023-05-04 14:38

A to na ista dostaja jakos specjalnie pakowane ?

 

2023-05-03 13:30

Wydaje mi się że jak w smyku widziałam kiedyś te naczynka to te brązowe też były w pudełku z okienkiem. Pewnie macie racje ze chodzi o ochronę środowiska.

2023-05-02 12:50

Tak zielone były w całym kartoniku :) Takie opakowanie sprawia ,że świetnie nadają się na prezent :) 

U nas akurat bardzo się przyda taki zestaw :D A jeszcze ten kolor :) Świetne te naczynia :)

2023-05-02 12:23 | Post edytowany:2023-05-02 12:25

MałaZołza tak masz rację tak ładnie zapakowane produkty to dostają dziewczyny na insta:p

Fajne te nagrody w tamtym miesiącu były, zazdroszczę Wam, ale może jeszcze kiedyś będą do testów:D

A i macie rację, też widziałam, że zielone chyba były w kartoniku z okienkiem, a te brązowe tylko przepasane opaską? Możliwe, że właśnie chodzi o środowisko. 

2023-05-01 14:49

Syll maluch widac ze szczesliwy;) i o to chodzilo;) u nas super talerzyki sie sprawdzaja na owoce ale i do nalesnikow czy plackow ;) w sumie to do wszystkiego kanapki tez juz były;) 

2023-04-30 14:58

Lisza takie paczki z bibułką to dostają influencerki na insta tylko :)

 

Ja dostałam nagrodę główną zapakowaną tak jak piszecie, w kartonie plus na górze położony dodatkowy kartonik. Wszystko przyszło w całości,bez uszkodzeń :)

 

Zestawy piękne :) Aniss też pomyślałam, że to z dbałości o środowisko zmiana opakowania. Tamten kartonik wygląda profesjonalnie i przepięknie się całość prezentuje ale coś za coś, a lepiej dla środowiska jak jest mniej tych wszystkich opakowań :)

2023-04-30 07:37

Dokładnie tak desing jest wyjątkowy ja osobiście jestem w nim zakochana