Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Konkursy #teamLOVI (376 Wątki)

Zwycięzcy konkursu forum #teamLOVI - edycja marcowa 2023

Data utworzenia : 2023-04-24 16:30 | Ostatni komentarz 2023-07-07 11:07

Wątek edytowany: 2023-04-25 11:06

Redakcja LOVI

1557 Odsłony
93 Komentarze

Dziękujemy, że jesteście tak pomocne i aktywne w naszej społeczności #teamLOVI. Z radością ogłaszamy wyniki marcowej edycji 2023 na najbardziej pomocnych użytkowników forum LOVI!

 

NAGRODĘ GŁÓWNĄ LOVI 

zestaw naczyń z kubkiem LOVI Granola
zestaw naczyń z kubkiem LOVI Pistachio
Pierwsza łyżeczka do karmienia LOVI 2 szt. Granol
Pierwsza łyżeczka do karmienia LOVI 2 szt. Pistachio
Łyżka do zupy LOVI 2 szt. Granola
Łyżka do zupy LOVI 2 szt. Pistachio

 

otrzymują: 

 

ann

schwarzsie

olaleksandra94

anaaa536

[email protected]

Patrycja.123

valentina23

mama_wojtusia

aniss

malazolza

 

WYRÓŻNIENIE LOVI 

 

zestaw naczyń z kubkiem LOVI Granola
Łyżka do zupy LOVI 2 szt. Granola

 

otrzymują: 

syll_k

lisza

paula54555

oliwejra

czarulka

nelia

mamusiadwochchlopcow

 

 

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy do kolejnej edycji konkursu!

 

Pozdrawiamy serdecznie,

Redakcja LOVI

2023-04-27 10:58

I do nas dotarły talerzyki :D dziś podam na nich jedzonko małej.

Też nie liczyłam na to że dotrą jeszcze przed majówką a tu niespodzianka, jak przyszedł z samego rana sms od GLS to już wiedziałam że to naczynka do nas jadą. U nas akurat kurier GLS jest zawsze zaraz po 8 godzinie więc nawet długo nie musiałyśmy czekać.

2023-04-27 10:29

Paczuszka już do nas dotarła wszystko pięknie zapakowane :) ale powiem Wam szczerze ze ten zielonkawy zestaw bardziej mi się podoba :)

2023-04-27 09:17

tak , już przed 8 miałam sms że paczuszka dziś dotrze. Ni mogę się doczekać :)

2023-04-27 07:01

Dziś będą nasze nagrody , myślałam ze nie uda się przed majówka :)

2023-04-26 17:38

Nagroda główna to jest przeważnie taki Pewniak a zawsze z tą nagrodą pocieszenia to jest taka jedna wielka niespodzianka co zostanie na nią wyznaczone mniej więcej można się spodziewać co to będą za produkty ale nigdy nie wiadomo jaka część nagrody głównej to będzie właśnie to pocieszenie

2023-04-26 15:20

u nas tez zawsze talerzyków mało 😂 . A już dawno zalezalo mi by wygrać te komplety ani razy się nie udało . Wiec teraz się cieszę jak małe dziecko 😝

2023-04-26 14:25

Mi też się wydawało, że jednak sporo nas się udziela, a tu nawet pełnego kompletu nie było:o 

Mamą być no ja też byłam zaskoczona, bo pamiętam jak dziewczyny pisały, że jak nagroda pocieszenia to właśnie ta nagroda o mniejszej wartości;) a tu takie zaskoczenie:)

2023-04-26 12:53

Mamą być dokłądnie, tak samo myślałam, więc chciałam chociaż sprawdzić łyżkę do zupy bo resztę zestawu też mam z pierwszego testowania. Potem ostatecznie uznałam, że aktywność innych była spora więc ani łyżek na pewno nie dostanę a tu taka ogromna niespodzianka.

Zestawy naprawdę bardzo wartościowe i to aż dwa na główną nagrodę, także rewelacja! Każdy z mojej trójki będzie miał fajne komplety :) A mam wrażenie, że tych talerzyków ciągle mi brakuje.