Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Konkursy #teamLOVI (376 Wątki)

Zwycięzcy konkursu forum LOVI - edycja WRZEŚNIOWA 2021

Data utworzenia : 2021-10-05 12:13 | Ostatni komentarz 2021-12-13 23:57

Redakcja LOVI

2602 Odsłony
138 Komentarze

Drodzy użytkownicy!

Z przyjemnością ogłaszamy wyniki wrześniowej edycji na najbardziej pomocne użytkowniczki forum LOVI!

 

NAGRODĘ GŁÓWNĄ LOVI Laktator elektryczny Expert 3D Pro otrzymują:

 

Anabanana

dwarazyH

Fajerka

Marta K

mazia1

Monia. 92

Nattalia123

pati1990

Swiezoupieczonamama

Xxyyzz

 

WYRÓŻNIENIE –– Wkładki laktacyjne DISCREET ELEGANCE otrzymują:

 

Aniska

Czecha

ewabrz

MagdalenaGie

MamaPaula

Mamą być

myszka9220

Natalka930425

Pplatyna

Skate

 

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy do kolejnej edycji konkursu!

 

Pozdrawiamy serdecznie,

Redakcja LOVI

2021-10-23 19:02

Mój tata jak kiedyś leżał w szpitalu to ludzie robili tak że jak im jedzenie nie pasowało to mówili że uda do baru sobie coś zamówić i odmawiali jedzenia. 

Moim zdaniem :Nie chcesz nie jedz idź stać kasę i sobie zamów inne jedzenie. Nawet nie spróbuję a już mówi że nie dobre.. 

2021-10-23 10:05

Idziemka, u mnie jedzenie było super i kobiety sobie bardzo chwalą w internecie. Ale leżałam na sali z taką, której wiecznie jedzenie nie pasowało, ciągle zdjęcia robiła i narzekała przez telefon do ludzi, że to niedobre, tamto niedobre. A to była taka no... patologia, co wątpię, żeby takie posiłki w domu jadła.

2021-10-22 21:29

fajerka dokładnie w każdej plotce jest trochę prawdy jak się to mówi. 

Ja np o swoim szpitalu słyszłam , że jedzenie jest okropne, żebym swój prowiant wzięła. Ja natomiast byłam zaskoczona, że tyle jedzenia jest dawane. Więc nie wiem czy ludziom się w d*** przewraca, czy poprostu gadają by gadać.

2021-10-22 19:30 | Post edytowany:2021-10-22 19:38

Monia, no pacjentki też są różne, będziesz skakać koło niej, robić wszystko, by miała jak najlepiej, a tak będzie niezadowolona i cię obgada. Też mama pracująca w szpitalu trochę opowiedziała i sama trochę przeżyłam, jako pracownik medyczny, więc wiem jak to jest. Ale z drugiej strony, kto ci się przyzna, że źle traktuje pacjentów? Wiadomo, że ci tego nie powie, tylko stwierdzi, że to ściema:)

A o szpitalu, w którym rodziłam krąży wiele opinii, a wśród nich też te najgorsze, które jestem w stanie niestety potwierdzić. One się znikąd nie wzięły.

2021-10-22 17:37

Ważne że opieka dobra. 

Chociaż powiem Wam że osobiście znam 2 kobiety które waliły scieme jak to je źle traktowali w poznańskim szpitalu a ja akurat mam tam znajoma i się dowiedziałam co nieco. 

Także czasem mi się śmiać chce jak ktoś tak wymyślą a nie wie że ktoś zna prawdę. 

 

2021-10-21 11:09

dwarazyH, no cóż, o porodówce mogę powiedzieć tylko tyle dobrego, że mają ładne sale porodowe. Ale na oddziale opiekę miałam dobrą.:)

2021-10-20 18:20

Fajerka i jakie wrazenia ze szpitala ? 
 

tez raz miałam te wkładki, raj dla cycuszkow 

2021-10-20 15:43

Jest jeszcze 1 fajna fima ebaba coś takiego i też są podobne do lovi