Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Konkursy #teamLOVI (376 Wątki)

Zwycięzcy konkursu forum LOVI - edycja SIERPNIOWA 2021

Data utworzenia : 2021-09-03 11:10 | Ostatni komentarz 2021-11-10 17:50

Redakcja LOVI

2723 Odsłony
176 Komentarze

Drodzy użytkownicy!

Z przyjemnością ogłaszamy wyniki sierpniowej edycji na najbardziej pomocne użytkowniczki forum LOVI!

 

NAGRODĘ GŁÓWNĄ -  kapsułę smoczków, kubek 360° i tasiemkę do smoczka z kolekcji Wild Soul otrzymują:

 

abc11225

Anabanana

aneczkaa006

Anita-1981

Beata1996

ewabrz

Fajerka

mazia1

Monia. 92

Nattalley

 

WYRÓŻNIENIE -  Kubek 360° z kolekcji Wild Soul otrzymują:

 

Bliźniaki

[email protected]

dwarazyH

Klaudiamama

MamaPaula

Mamą być

Marta K

PatrycjaP.

Skate

Weronisia2019

 

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy do kolejnej edycji konkursu!

 

Pozdrawiamy serdecznie,

Redakcja LOVI

2021-10-15 22:08

U mnie, odkąd nie ma ciepłych dni, to mleczko bardzo ładnie idzie. Bo latem to bardzo różnie bywało, dzieciak ma termometr w głowie, im cieplej, tym mniejszy apetyt. ;)Dzisiaj nawet dużo kaszki  poszło i sporo mleczka, za to obiadku nie chciał za bardzo, ale jest dziś po szczepieniu, więc mały marudek  się włączył. 

 

Monia, a może to efekt rozszerzania diety.  Kaszka jest bardziej kaloryczna niż mleko, plus jeszcze obiadki i deserki, to może już jej się nie chce tak często mleczka. Mój za to przestał zostawiać końcówki i wypija co do kropelki, też jestem w szoku.:)

 

maziulek, bo to bardzo ładnie pije. Nie wiem, czy mój kiedykolwiek tyle wypił dziennie:)

 

 

2021-10-15 21:32 | Post edytowany:2021-10-16 09:56

Mój to tak 130ml wypije,ale jesy mniejszy. Teraz to nowe mleko polubił choć i tak ulewa,ale litr dziennie wypije bo on na mlekach z bebilonu zawsze był szybko głodny więc co 2h musi być mleczko. Na szczęście w nocy ma jedną dłuższą przerwę taka 4-5h 

2021-10-15 17:06

Moja pije chyba też 4 razy dziennie. 

 właśnie teraz jakimś cudem zostawia końcówki aż jestem w szoku. Może zaczyna mieć problem z ząbkami nie wiem. 

 

2021-10-14 09:48

Monia, mój już się w 150 ml nie bawi, tylko od razu wali 180 ml (czyli w sumie 200 ml, jak się zmiesza proszek z wodą) 4x dziennie. Do tego obiadek, trochę deserku jak podejdzie, a co do kaszek... to zaczynam powoli akceptować, że nie lubi, ale zawsze coś tam zje, ostatnio wsunął trochę jogurtu naturalnego.

U mnie też 800 gr jest na jakiś tydzień, a teraz przestawiamy na mleko następne, więc jest jednocześnie w użyciu Bebiko 1 i 2.

Szczepienie u nas jutro, więc też się zaraz dowiem, ile dokładnie waży :)

2021-10-13 20:11

Monia mi opakowanie 800gr starcza na jakiś tydzień. My mamy pierwsze szczepienia w poniedziałek wiec pewnie też ja będą ważyć i mierzyć. 

2021-10-13 18:14

Moja to chyba jest troszeczkę ciężka ale jak będę miała ważenie 15.10 to Wam napisze ile waży bo nie wiem dokładnie. 

Wiem tylko że codziennie boli mnie kręgosłup od noszenia mojej malutkiej kruszynki :D

Moja je 150 ml jednorazowo ma 6 i pół miesiąca. Wcina co 2.5 h max. 

Teraz jej rozszerzam dietę także raz dziennie dostaje obiadek, raz deserek i raz kaszkę na dobranoc. Także troszkę mniej teraz idzie tego mleczka wcześniej to takie 1100 g starczyło nam na około 5 dni. 

2021-10-13 14:15 | Post edytowany:2021-10-13 14:17

dwarazyH, ważne, że zdrowo się rozwija. Mój ma 6 miesięcy i waży 7, ale on zawsze był drobny. Jak powiedziała mi pediatra, nie jest powiedziane, że dziecko ma być duże albo grube :) Raz widziałam dziecko 4-miesięczne, które ważyło 9 kg (jak mówiła jego mama), a mój miesiąc młodszy był prawie dwa razy lżejszy :D

 

Magdalena, ja się chyba swojej chusty pozbędę, w sensie sprzedam, bo na początku było fajnie, ale potem przyszło lato i dużo za gorąco na chustę, więc się oboje odzwyczailiśmy.

2021-10-13 14:07

Moja waży 5,8kg i próbowałam jakiś czas temu motać ją w chuście, bo kręgosłup nie jest ze stali, ale nie idzie nam za bardzo, młoda się denerwuje i rezygnuję z tego gadżetu. Może wam się uda motać? Mi niestety pozostaje czekać aż mała usiądzie i kupię nosidełko ergonomiczne. Póki co też ćwiczę muskuły i muszę ją nosić.