Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Konkursy #teamLOVI (376 Wątki)

Zwycięzcy konkursu forum LOVI - edycja SIERPNIOWA 2021

Data utworzenia : 2021-09-03 11:10 | Ostatni komentarz 2021-11-10 17:50

Redakcja LOVI

2672 Odsłony
176 Komentarze

Drodzy użytkownicy!

Z przyjemnością ogłaszamy wyniki sierpniowej edycji na najbardziej pomocne użytkowniczki forum LOVI!

 

NAGRODĘ GŁÓWNĄ -  kapsułę smoczków, kubek 360° i tasiemkę do smoczka z kolekcji Wild Soul otrzymują:

 

abc11225

Anabanana

aneczkaa006

Anita-1981

Beata1996

ewabrz

Fajerka

mazia1

Monia. 92

Nattalley

 

WYRÓŻNIENIE -  Kubek 360° z kolekcji Wild Soul otrzymują:

 

Bliźniaki

[email protected]

dwarazyH

Klaudiamama

MamaPaula

Mamą być

Marta K

PatrycjaP.

Skate

Weronisia2019

 

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy do kolejnej edycji konkursu!

 

Pozdrawiamy serdecznie,

Redakcja LOVI

2021-10-18 15:37 | Post edytowany:2021-10-18 15:40

Monia, nie no rozdrobnione na papkę :D Ja tylko takie bezmleczne kaszki kupuję. Ale są też takie, które robi się na wodzie i one nie mają mleka. Helpa takie produkuje. I jedne i drugie mam w domu.

2021-10-18 14:32

I normalnie 6 miesięczne dziecko jadło owoce do kaszki? 

Ja sie boje że się udlawi. 

Mozna kupić takie w których trzeba dodawać mleko modyfikowane a nie tylko wodę bo nie są mleczne 

 

2021-10-18 10:17

Ja kleik chyba dodawałam ,ale na póżniejszym etapie . Smakowych kaszek też nie kupowałam, teraz widzę że bobovita wprowadziła smakowe bez cukru, ale są mleczne więc jest maltodekstryna w składzie jako składnik mleka . Ja zawsze też jak fajerka dodawałam owoce, albo jadła takie same bez dodatków smakowych. Lubiła z holle kaszkę z dynią i tę uwielbiała wcinać 

2021-10-18 08:44

Monia, ja dawałam kleik kukurydziany na samym początku, teraz już nie. Ja tych owocowych kaszek nie kupuję, wolę sama dodać owoce do zwykłej kaszki. I tak młody prędzej zje zwykłą kaszkę niż owocową, bo nie lubi słodkiego. Ostatnio przy 3 dawce rota pielęgniarka się bardzo dziwiła, że mu nie smakuje i się krzywi, bo to dzieci zazwyczaj lubią :) Także kaszki daję zawsze zwykłe.

Chociaż wczoraj chyba udało mi się znaleźć owoc, który młody lubi. Zrobiłam mus z borówek, to wsuwał ładnie, aż byłam zdziwiona :)

2021-10-17 20:21

Maziulek moja też jest na bebilonie i też 3h to ciężko wytrzymje między posiłkami w ciągu dnia, natomiast w nocy daje mamie pospać i budzi się tylko raz koło 3 a później koło 6 już. 

2021-10-17 15:09

U mnie jeśli o wieczorna kaszkę to czasem zje kaszkę (150ml mleka) czasem 120 a czasem 80. Różnie to z nią bywa. 

Zakezy też jaki smak lubi np. Z bobovity bardzo truskawkowe ale z nestlé bananową z bobovity bananowej jesc nie chce. 

Kupiłam jej jeszcze waniliowa. 

A podawaliście te kleiki kukurydziane czy ryżowe kupiłam takie ake nie dawałam jeszcze Wogole. 

Dodajecie cis do tego? 

2021-10-16 12:14

Ja robię kaszki tak i tak. Na wodzie gotuję i dodaję do zrobionego przez siebie obiadku.

2021-10-16 09:59

Fajerka no te z bebilonu mleka lubi,ale szybko głodny. Próbowałam różnych mlek,ale tej marki lubi i sporo pil. No teraz no litr pije ,ale może nadrabia też te dwa tygodnie co tak naprawdę pil 600ml na siłę i ulewal w ogromnych ilościach. Także może być,że musi nadrobić to i dlatego tyle pije . Bo przed szpitalem pil około 750-800ml dziennie. W szpitalu znowu mało bo pół litra jak wyszedł też nadrabiał. Potem znowu szpital i już mało pil 

Monia jak wprowadzasz stałe posiłki to tym się nasyci dlatego mniej mleka pije .

Kaszki mieszacie z mlekiem modyfikowanym czy na wodzie robicie ?