Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Konkursy #teamLOVI (376 Wątki)

Zwycięzcy konkursu forum LOVI - edycja GRUDNIOWA 2022

Data utworzenia : 2023-01-10 09:31 | Ostatni komentarz 2024-01-16 15:36

Redakcja LOVI

2755 Odsłony
202 Komentarze

Drodzy użytkownicy!

Z przyjemnością ogłaszamy wyniki grudniowej edycji na najbardziej pomocne użytkowniczki forum LOVI!

 

NAGRODĘ GŁÓWNĄ LOVI zestaw akcesoriów z kolekcji Stardust otrzymują:

 

Aniss 
Ann 
halmanowa 
ila212 
[email protected] 
ll!a 
Mama_Wojtusia 
Mamą być 
olaleksandra94 
Valentina23

 

WYRÓŻNIENIE butelkę i smoczki Stardust strzymują :

 

Florentyna13 
Idziemka 
mkalii 
Natalka1999 
Nelia 
Oliwejra 
Paula54555 
schwarzsie 
[email protected] 
zielonafasolka

 

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy do kolejnej edycji konkursu!

 

Pozdrawiamy serdecznie,

Redakcja LOVI

2023-04-20 16:53

Tak pytam z Ciekawości tylko to dobrze ze piszesz super ze chociaż tu z nami jesteś:) 

2023-04-20 13:20

czarnulka mam podobnie;) ale tez mnie dobiło jak znajoma na fb dodała zdjecie dzieci łacznie z moim dzieckiem jaka była zniesmaczona kiedy kazałam zdjecie usunąć;) niech publikuje zdjecia swojego dziecka a nie też innych;)

 

mamalaury nie mam ig założyłam jakiś czas temu na konkursy chciałam brac udział;) ale klu mojemu zdziwieniu od razu zaproszenia szły od osób które sie przez ostatni czas nie odzywały a teraz raptem na ig znajomość;) nie mam kont na takich społecznosciach tylko tu i na cp

2023-04-19 13:27

Ja kiedyś miałam fb, ale tak tylko dla swoich najbliższych, denerwowało mnie to, że ktoś kto mnie nie zna i z widzenia nawet cześć nie powie to wysyła mi zaproszenie... pewnie po to by się dowiedzieć co jak i gdzie... trochę  mnie to denerwowało, ale może jestem z innej epoki po prostu... 

2023-04-17 15:04

Anisss a Ty masz instagrama ? Czy raczej nie jesteś z tych osób? Bo dużo dziewczyn stąd mam właśnie w znajomych na insta zawsze można coś pogadać, o coś podpytać:)

2023-04-17 10:23

Ogólnie na wszystkich forach czy to tutaj czy to na Facebooku bądź jakiś innych profilach zawsze obowiązują pewne zasady i regulamin który mówi w jaki sposób należy zadawać pytania Jakiego typu Mogą to być pytania jak Osoby biorące udział w konwersacjach mogą na te pytania odpowiadać jak nie powinni a nawet jeżeli naruszą zasady to zostają wyrzuceni w takiej grupy natomiast no Powiedzcie mi czy faktycznie każdy się do tego dostosowuje macie rację i tak jak dziewczyny piszecie niżej Ja też to wiele razy zauważyłam i tutaj i na forum na capolu że można naprawdę pogadać Tak jak koleżanka z koleżanką a jest wiele takich miejsc jak właśnie Forach na Facebooku albo innych portalach społecznościowych że aż strach o cokolwiek zapytać człowiek zada pytanie przykładowo karmienie piersią Czy mleko modyfikowane i już rozpoczyna się jedna wielka walka między wszystkimi mamami każda chce pokazać swoją rację pokazać że jej metoda jest lepsza i w ogóle od razu dać do zrozumienia że to co chcesz zrobić ty jest złe paskudne a nawet wręcz jakby się dało to uświadomiłyby że podchodzi do pod patologię A tak naprawdę to tylko zwykłe pytanie często dziewczyny jeszcze tak naprawdę nie podejmują konkretnej decyzji na temat postępowania w przypadku swoich dzieci na forum To jest dopiero zadane pytanie nie A już są tak skrytykowane na wstępie że już nigdy więcej nie mają ochoty nawet o nic pytać

2023-04-17 10:21

Dokładnie , na fb ciężko o jakieś ciekawe relacje 🤷‍♀️

2023-04-17 10:19

Powiem wam ze chyba samo facebook tak dziala;/ kiedys mialam tam konto ale wiedzialam jak noektore osoby podchodza do tego wyciagaja informacje o innych a potem w jakis sposob to wykorzystuja lub pbgaduja za plecami;) slyszalam tez ze mamy ktore nie daja zdjec maluchow sa chore bo mysla ze ktos te zdjecia wykorzysta;/  wiec dla mnie ogolnie takie slabe to bylo nie mam nie sledze innych w sumie to lovi i campol mi wystarcza ;) kontaktuje sie z wami jestesmy na beizaco z tematami;) a jak cos sie dzieje to i expert z danej dziedziny sie wypowiada ktory ma w danym temacie doswiadczenie, wiec to mi wystarcza;)

A jak ktos chce miec kontakt ze mna ? Ma moj nr telefonu ktory mam 15 lat;)

Jedno dodam bylam tu 10 lat temu atmosfera taka jak teraz ;) jak ktos sie pojawi aby popsuc ten klimat to mu sie srednio udaje ;) 

 

Fajnie ze jstescie;)

2023-04-17 10:03

No dokładnie tutaj jest naprawdę miła atmosfera. Na grupach na Facebooku to tylko raz zadałam pytanie (nie będąc jeszcze tu) i oczywiście część osób mi odpowiedziało, część wyśmiało, a część to jeszcze na priv do mnie pisała. Ogólnie już nie odważyłam się tam pytać o cokolwiek widząc jakie nie miłe komentarze tam czasem są. Też widziałam że zdjęcia tam wstawiane pojawiły sie na innych matkowych grupach tyle że prześmiewczych.