Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Konkursy #teamLOVI (376 Wątki)

Zwycięzcy konkursu forum LOVI - edycja CZERWIEC 2018

Data utworzenia : 2018-07-09 15:35 | Ostatni komentarz 2018-08-01 11:27

Redakcja LOVI

2329 Odsłony
69 Komentarze

Drodzy użytkownicy! Z przyjemnością ogłaszamy wyniki CZERWCOWEJ edycji na najbardziej pomocne użytkowniczki forum LOVI! NAGRODĘ GŁÓWNĄ – zestaw produktów z kolekcji Buddy Bear - otrzymują: AgataS1990 agn_kaw agniejeska Aisa94 Aleksandra91 aneta7734 Ewcia88 J.Swierczewska Kasia.S. manndarynka WYRÓŻNIENIE – kapsułę smoczków Buddy Bear- otrzymują: Agnieszka -1989 Agnieszka.sz EwaK90 Evelin Kasia86 magros Mama_Gratki Pcheła rewers342 Zamarancza Wszystkim serdecznie gratulujemy! Zapraszamy do kolejnej edycji konkursu! Pozdrawiamy serdecznie, Redakcja LOVI

2018-07-10 13:27

smoczki za wyróżnienie ale super :) z doświadczenia już mogę powiedzieć, że smoczki lovi to w niejednej sytuacji są dla nas po prostu zbawieniem :D dziękuję i gratuluję wszystkim pozostałym ;) a i też z synkiem liczymy na konkursik z kocykiem i podusią i że zadanie konkursowe nas nie przerośnie ;)

2018-07-10 13:26

mama ja sie ciesze z kubeczka najbqrdziej bo ten z krolikiem konczy zywot i zastapi go ten. pamietaj ze tu nie chodzi typowo o ilosc tylko o jakosc komentarzy i pomoc jakie niosa mnie tez ostatnio mniej bylo teraz musze nadrobic :) pewnie będą jeszcze nowe kolekcje jak zwykle prześliczne bo lovi ma naprawdę pomysłowych i kreatywnych projektantów ❤ miloby było gdzieś dostać taki kocyk i podusie naprawdę prześlicznie wygląda ten komplecik a dziecku fanie misiów myślę że przyjemnie by się zasypialo na takiej lovimisiowej podusi i pod lovimisiowym kocykiem ❤

Konto usunięte

2018-07-10 12:37

A ja odwrotnie Kasiu, byłam z Wami sporo czasu. Mimo to Wam gratuluję a ja cieszę się ze smoczków :) do czasu picia z kubeczka może mnie redakcja jakimś pięknym kubkiem wynagrodzi :D

2018-07-10 12:08

W tym miesiącu jestem na prawde zaskoczona bo czasu mało przy moich Maluchach. Dziękuję bardzo i gratuluję pozostałym mamusiom. :)

2018-07-10 11:45

aaaaaaaaaaaaaa ja tez chce kocyk i podusie :-)

2018-07-10 09:19

Ale sie cieszymy. Ostatnio polowalam na misiowe smoczki u siebie i dalej ich nie znalazlam a tu sie okazalo ze je dostaniemy poczta. Dziekujemy bardzo. :-). Oj tak kochana redakcjo ten kocyk i podusia to marzenie wielu osob na tym forum :-). Pewnie dlatego ze nie ma opcji dostania tego w sklepach.

2018-07-10 08:56

Kocyk i podusia hmm Redakcja nie mówi nie ;-) Zobaczymy co da się zrobić.

2018-07-10 08:41

dziękuję ! zestaw na pewno spodoba się synkowi ostatnio misie to ulubione przytulanki więc z kubeczka na pewno będzie z przyjemnością pić ! szkoda ze nie ma w nim podusi i kocyka ale mam taką cicha nadzieję że jeszcze moze jakiś konkurs będzie :)