Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Konkursy #teamLOVI (376 Wątki)

KONKURS "Nasza zima nie jest nudna"

Data utworzenia : 2015-02-06 12:08 | Ostatni komentarz 2015-02-25 20:24

Redakcja LOVI

12281 Odsłony
92 Komentarze

Witajcie w konkursowym wątku "Nasza zima nie jest nudna " Poniżej – poprzez opcję „komentuj” zamieszczacie swoje zgłoszenie - opis aktywnego spędzania czasu zimą z maluszkiem. Przypominamy, że tekst może zawierać max. 800 znaków (liczone bez spacji) a każdy uczestnik może zamieścić tylko jedno zgłoszenie. Zgłoszenia uczestników, którzy nie uzupełnią w profilu użytkownika danych teleadresowych nie będą brane pod uwagę. Nagrodą jest opakowanie dynamicznych smoczków uspokajających LOVI z limitowanej kolekcji WINTER. W zgłoszeniu podaj wybrany rozmiar smoczka (0-3 m, 3-6 m, 6-18 m). Szczegóły konkursu "Nasza zima nie jest nudna”: http://lovi.pl/pl/zdrowie-i-rozwoj/616 Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem: >>> REGULAMIN Powodzenia :-)

2015-02-07 19:17

Jest to pierwsza zima naszego synka :) Często wychodzimy razem na spacery,jednak ponieważ Kubuś jest jeszcze za mały aby móc ulepić bałwana, a dodatkowo w tym roku niestety śnieg nie dopisał - postanowiliśmy urządzić mu prawdziwie zimową zabawę w domu :) Wśród padających płatków śniegu powstał wspaniały bałwan z marchewkowym nosem i nawet Kubuś przebrał się za bałwanka :) Sprawiło mu to wiele radości i obdarował nas milionem uśmiechów. (3-6 m)

2015-02-07 11:52

To jest pierwsza zima mojego synka!Gdy zobaczył przez okno jak sypie śnieg to tak się cieszył,że kopał rączkami i nóżkami,był wniebowzięty!To nawet mąż się śmiał jak zobaczył go takiego szczęśliwego,aż piszczał z radości :) Dałam mu nawet do rączki troszkę śniegu żeby poczuł to się uśmiechnął i mocno go ściskał :) Na sankach jeszcze nie byliśmy,ale długo spacerujemy żeby mógł się nacieszyć zimą!Strasznie lubi jak sypie,ostatnio jak szłam z nim na spacer i sypało troszkę to podnosił rączki do góry i patrzył :) Trzymałam go na rękach żeby mógł się napatrzeć na śnieg ;) Bardzo też lubi jak idziemy na dwór i karmimy ptaszki które maja słoninke w karmniku,he,he... ( 6-18m )

2015-02-07 08:18

Choć jeszcze mój Maluszku jesteś w mym brzuszku, Po śniegu już chodzimy zimy się nie boimy! Ciepełko moje i ojca pędzi wprost do mojego brzuszka Na saneczkach jesteś już wożony, i tatuś kończy lepić bałwankowi uszka. Choć jeszcze nie widzisz, nie płaczesz nie kwilisz, Wyjdziesz na świat i się nieźle zdziwisz. Ze na świecie może być tak biało, I ze już w brzuszku Ciebie bardzo mocno kochano. Ze tatuś potrafi rzucać w mamę śnieżką A Ty zostaniesz jego najlepszym synkowym koleżką :) (3-6 m.)

2015-02-06 19:25

Nasze maluchy uwielbiają zimę i białe szaleństwo. Ta zima jak na razie daje nam okazję poszaleć na dworze, bo śniegu w sam raz, a temperatura wymarzona na harce śniegowe. Co prawda młodszy to tylko jak na razie zasmakował jazdy sankami, ale ile razy się wozi ma uśmiech od ucha do ucha. Ze starszakiem to przede wszystkim bitwa śnieżkami, w którą nawet dziadka i ciocię wciągnął. Młody ma niesamowity dar przekonywania i nawet oni mogli się chociaż przez chwilę poczuć jak dzieci. Obowiązkowo zimą musi być bałwan, ale jego tworzenie ostatnio sprowadzone zostało do dowodzenia mamą :) Rozmiar 6-18 Bartoszka by bardzo ucieszył :)