Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (861 Wątki)

Zakupy w Pepco

Data utworzenia : 2016-01-04 08:46 | Ostatni komentarz 2019-01-02 19:17

Karolina-1994

38403 Odsłony
958 Komentarze

Drodzy Rodzice! Co uwazacie na temat tego sklepu? Głownie chodzi mi o ubranka, ale nie tylko. Nie wszystkie sa dobre jakosciowo, ale za niewielkie pieniadze można swietnie ubrać Maluszka. Spojrzcie na dołaczone zdjecia. Mam córeczke, wiec ubranka dziewczece.

2016-01-04 22:56

Rzeczy do domu faktycznie mozna wypatrzec cos fajnego

2016-01-04 22:06

Drobiazgi do domu również są super. Ramki na zdjęcia,kubki,świeczki... kapcie tez mają boskie! Moje dziecko ma 3msc, wiec ubranek jeszcze "nie zdziera" i te które poki co ma są w bardzo dobrym stanie po kilku praniach.

2016-01-04 21:45

Ale zdecydowanie wolę bluzeczki, bieliznę z Lidla z Lupiluu.. Fajne gatunkowo i wychodzą taniej niż w Pepco...

2016-01-04 21:43

Kupuję często w Pepco. I powiem tak, 2 bluzeczki i jeden swetr trafił się na prawdę ok. Kupiłam kiedyś dres w promocji bluza + spodnie i bluza jest ok w miarę ale spodnie nadają się tylko na podwórko koło domu. I takie właśnie ubrania tam kupuję, żeby syn miał koło domu. Jeśli spodnie za 10 zł zedrze na dworze, przynajmniej nie będzie mi żal wydanych pieniędzy. A mój maluch ma talent do robienia dziur na kolanach czy brudzeniu ich tak, że nie idzie tego sprac.

2016-01-04 21:37

Rzeczy z Pepco są na prawdę fajne...na wieszaku :( Niestety, tak jak już wcześniej koleżanki pisały, po kilku praniach wyglądają tragicznie :(

2016-01-04 21:13

Ja kiedy tylko jestem w galerii w której jest Pepco zawsze tam wstępuję i niekiedy uda mi się wypatrzeć coś fajnego za niewielkie pieniądze. Kiedyś kupiłam kilka koszulek dla synka i muszę powiedzieć że jakościowo nie są najgorsze. warto też kupować jak są przeceny można za parę złotych kupić ciuszki na zapas dla dziecka.

2016-01-04 21:04

Ja bardzo rzadko kupuję w Pepco, bo na chłopca znaleźć coś ładnego i w miarę porządnego jest nie lada wyczynem. Na dziewczynki idzie znaleźć tam naprawdę wiele ładnych ubranek. Jak kupowałam synkowi jakieś ubranka to zazwyczaj tylko do spania, bo body i bluzeczki po dwóch praniach wyglądały jak za przeproszeniem szmaty :< Czasem udaje się fajne bluzy znaleźć albo spodnie, ale to trzeba być szczęściarzem :)

2016-01-04 17:31

Mój synek ma kilka ubranek z Pepco. Nie jest źle, ale wielkiego zachwytu również nie ma.