Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (861 Wątki)

Zakupy w Pepco

Data utworzenia : 2016-01-04 08:46 | Ostatni komentarz 2019-01-02 19:17

Karolina-1994

38398 Odsłony
958 Komentarze

Drodzy Rodzice! Co uwazacie na temat tego sklepu? Głownie chodzi mi o ubranka, ale nie tylko. Nie wszystkie sa dobre jakosciowo, ale za niewielkie pieniadze można swietnie ubrać Maluszka. Spojrzcie na dołaczone zdjecia. Mam córeczke, wiec ubranka dziewczece.

2016-02-29 09:17

Bealia w pepco trzeba trafić, ja pamiętam, zę kupiłam synkowi kapelusik i puściły szwy jeszcze przed pranie, co najlepsze w miejscu które nie dotyka ciała....na obrzeżach, no masakra, ale niektóre rzeczy trzymają się dobrze :-) Ciekawe ile wytrzymają moje spodenki :-) te bluzeczki na grube ramiączka, które mam w 3ech kolorach już prałam wieeeele razy, bo często synek mu ulewał, wiec co chwila była brudna, wrzucałam je normalnie na wirowanie na 1000 obrotów i póki co są w idealnym stanie a kosztowały 9,90zł, jeszcze chyba są :-) więc tam są różne rzeczy :-)

2016-02-29 01:14

Ja mam połowę spodni z pepco dla malucha i jakościowo są w porządku - nawet po wielokrotnych praniach nic się z nimi nie dzieje :)

2016-02-28 15:41

Mandarynka ja tez skusilam sie na takie spodenki pepko bo byly tanie...niestety po 2 praniach puscily szwy na boku i je wyrzucilam.Kiedys kupilam leginsiki dla coreczki i po jednym praniu byly do wyrzucenia. Dodam ze obie rzeczy byly prane na delikatnym programie w 30 lub 40 stopniach. Za to moj maz kupil tam na wyprzedarzy spodnie ala jens za 30zl i jest mega zadowolony.To chyba zalerzy od partii ubran. Chodz tak jak pisalam wczesniej z bluzeczek dla coreczki jestem zadowolpis,staram sie wybietac takie lepsze jakosciowo. A sukieneczka bardzo fajna. Mi na lato udalo sie kupic w h&m na wyprzedazy po 30zl dobre jakosciowo dlatego trzeba patrzec gdzie przeceny i zawsze mozna znalesc cos fajnego. Nawet w pepko.

2016-02-28 12:46

Ja pepco uwielbiam, kupuje tam dla siebie i dla dzieci, mąż nie przepada, mówi,ze słaba jakość jak dla niego. Jeśli chodzi o jakość to faktycznie jest czasami kiepsko, ale trzeba patrzeć, szukać patrzeć na skład, Ja sobie na lato kupiłam tą sukieneczkę w kwiatki - uważam że jest wspaniała, kupiłam ją jak byłam w ciąży w 8 miesiąc i miałam spory brzuch, wzięlam dwa rozmiary większe, wyglądałam fajnie i jakościowo jest ok jak za 40zł a i teraz kiedy nie mam brzucha jest ok. Jakiś czas temu kupiłam sobie kilka bluzek takich na grubych ramiączkach, zielona, czarna, beżowa po 9,90zł, uważam że są super :-) spodenki za 9,90zł też są fajne i taniej raczej bym nie znalazła :-) Jeśli chodzi o ubranka dla dziecka to tęż jest ok :-)

2016-02-27 10:02

Ja kupuje w pepko tylko bluzeczki i to dopiero tetaz gdy coreczka jest starsza. Wczesniej bardzo pasowaly mi u ranka z tesco nawet po wielu praniach byly jak nowe. Czasem tez zdarzy mi sie kupic cos przez internet. Mam jednego sprawdzonego sprzedawce na allegro i tam kupuje leginsiki dla coreczki. Pozatym sporo ubranek dostaje od znajomych. Teraz kupilam w pepko dla synka dwa pajacyki bo byly w przystepnej cenie i wydawaly sie dobre jakosciowo. Zobacxymy jak maluszek sie urodzi czy sie sprawdza.

2016-02-25 23:08

Ludzie się rzucają na ciuszki z Lidla jak sępy (dosłownie - kobieta wjechała we mnie wózkiem jak byłam w 8 miesiącu ciąży bo tak biegła na kosze a co najśmieszniejsze ja poszłam tylko po normalne zakupy a nie bić się o te ubranka) a w pepco są tańsze i można znaleźć dobre jakościowo ubranka - bardzo często odwiedzam pepco i textil :)

2016-01-21 12:59

ja uwielbiam Pepco :) zawsze coś fajnego i nie drogiego znajdę, dziecko i tak szybko wyrasta wiec nie wydaję się dużo pieniędzy ale fakt dla chłopca czasami trzeba się naszukać :)

2016-01-08 08:59

Też mówiłam mamie żeby tam ubrań dla dziecka nie kupowała. Wolę żeby kupiła zamiast 3 par bodow jedne e pożarne. Zamiast 7czy 15 zl w pepcko wolę jedne białe ze smyka , Tesco czy innej firmy .