Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (861 Wątki)

Zakupy w Pepco

Data utworzenia : 2016-01-04 08:46 | Ostatni komentarz 2019-01-02 19:17

Karolina-1994

38399 Odsłony
958 Komentarze

Drodzy Rodzice! Co uwazacie na temat tego sklepu? Głownie chodzi mi o ubranka, ale nie tylko. Nie wszystkie sa dobre jakosciowo, ale za niewielkie pieniadze można swietnie ubrać Maluszka. Spojrzcie na dołaczone zdjecia. Mam córeczke, wiec ubranka dziewczece.

2016-01-08 00:24

Ogólnie to ciuszków fajnych dla dziewczynek jest dużo więcej niż dla chłopców. Im trudno coś fajnego, eleganckiego i dobrego jakościowo kupić. I dotyczy to w sumie każdej sieciówki. W pepco niestety jakość mnie powala. Body o zawyżonej rozmiarówce (niby 74, a jak 68 z innych marek), strasznie mechacący się materiał. Niby 100% bawełna, a aż dziwnie szybko schnie. Po kilku ubrankach przestałam szukać tam czegokolwiek, mamie też powiedziałam, że nie warto.

2016-01-07 23:41

Ja w Pepco chyba tylko jedne body kupiłam bo nigdy nie mogę nic fajnego trafić a jak już jest to nie ma rozmiaru. Dla chłopców szczerze to mało co mi się ostatnio tam rzeczy podobają za to jeśli chodzi o dziewczynki to będąc w grudniu aż mi za różowo było, tyle tych ciuszków różowych. Mało było takich ,,unisex" czy po prostu w zwykłej tonacji. Więc odpuściłam sobie chwilowo ten sklep.

2016-01-06 22:34

zapomniałam dodać że rękawiczki na sznurku są niezłe, mamy już drugą parę :D

2016-01-05 21:55

Pieluszki flanelowe ok. Ale zwykle po kilku praniach sie rozciagaja. Jednak kolorystyks jest świetna

2016-01-05 21:55

O ja nie polecam też piżamek tych grubszych.. Aplikacja jest tak naszyta, że od wewnętrznej strony podrażnia ciałko... Synek nie chce ubierać bo mówi że go drapie...

2016-01-05 21:00

Zgadzam się że łatwiej tam znaleźć coś ładnego dla dziewczynki niż dla chłopca. Często oglądam ubranka i po dotknięciu odwieszam z powrotem bo nie odpowiada mi jakość materiału, trzeba mieć po prostu szczęście żeby trafić na coś ładnego ale porządnego i wygodnego dla dziecka. Z udanych zakupów wspominam białe bodziaki z nadrukiem kotwicy i wąsów, spodenki z dresu z łapkami pieska na kolanach, oraz pieluchy flanelowe i tetrowe-fajna jakość. OStatnio kupiłam też sztruksy z podszewką bardzo porządnie wykończone oraz rajstopki za 9,90 które pomimo częstego prania ani się nie rozciągają ani nie mechacą! Crocsy z Lidla to klasyk :D 9,90 i są niezniszczalne, mam już drugą parę, pojawiają się kilka razy w sezonie, różowe i fiolet dla dziewczynek a niebieskie i czerwone dla chłopców, ładne wytrzymałe - szczerze polecam! Z kiepskich wyborów na pewno będzie to zestaw upominkowy w pudełku który dostaliśmy od koleżanki- body z chamsko podszytą poliestrem aplikacją misia która paskudna była w dotyku a przecież miała dotykać ciała dziecka... do tego body mialo tak wąskie rękawki że nie dało się ich ubrać noworodkowi... czapeczka za mała a buciki za duże-ot, taki zestawik ;) I spodenki z dresu które się zmechaciły tak że nie mogłam na nie patrzeć...

2016-01-05 12:04

Dlatego nie lubie kupowac w pepco wole doplacic i miec rzeczy ktore posluza na dluzej.

2016-01-05 09:02

Dla najmłodszej kupowałam tam body i getry i nawet nie były najgorsze. Dużo rzeczy kupiłam tam dla starszej córki i jest różnie -komplety bielizny są w porządku, mimo częstego prania, dres porażka - spodnie wypchały się na kolanach, bluza zmechacona po pierwszym praniu, getry po kilku praniach straciły ładne kolory, bluzeczki bawełniane ujdą, za to największa porażka dżinsy - kupiłam dopasowane, a po jednym praniu dosłownie spadają córce z pupy, tak się rozciągnęły. Dla najmłodszej kupiłam też śliniaki i zafarbowały przy pierwszym praniu.